uzakdan kapıları açma

Bahadır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadasım donanımla ilgili olabilir benimkide senin tarif ettiğin gibi önce sofor sonra diğer kapılar seklinde calışıyor bir sevise danış derşm ben

yılmaz85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bu konuyu kitapçığa bakarak öğrendim çok basit bi yöntemle komutları değişirebilirsin istediğin çeşide göre kendin yapabilirsin

MKG

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yılmaz85' Alıntı:
ben bu konuyu kitapçığa bakarak öğrendim çok basit bi yöntemle komutları değişirebilirsin istediğin çeşide göre kendin yapabilirsin
arkadaşım kitapcığa bakayım sonucu size yazarım ilginiz için teşekkürler...

yılmaz85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
MKG' Alıntı:
arkadaşım kitapcığa bakayım sonucu size yazarım ilginiz için teşekkürler...

birde şöyle bir durum var ilk çıkan vectralarda hırsız kilidi var yani çift kilit özelliği ondan sonra çıkan edition modellerde çift kilit özelliğini kaldırdılar benim akrabalarımda var birisinde senin vectranın aynısı edition yani diğerinde ise ilk çıkan vectra edition dan önce çıkan ilk vectra var ikisinide kontrol ettim edition olan modelde çift kilit özelliği yoktu kaldırmışlar özelliği diğerine baktığımda ise çift kilit vardı önce sürücü tarafı tekrar basınca bütün kapılar açılmıştı şu anda benim aracımda senin aracın gibi kapıları aynı şekilde açılıyo tereddüt etme herhangi bir sorun yok fabrika donanımları değişmiş okadar

MKG

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yılmaz85' Alıntı:
birde şöyle bir durum var ilk çıkan vectralarda hırsız kilidi var yani çift kilit özelliği ondan sonra çıkan edition modellerde çift kilit özelliğini kaldırdılar benim akrabalarımda var birisinde senin vectranın aynısı edition yani diğerinde ise ilk çıkan vectra edition dan önce çıkan ilk vectra var ikisinide kontrol ettim edition olan modelde çift kilit özelliği yoktu kaldırmışlar özelliği diğerine baktığımda ise çift kilit vardı önce sürücü tarafı tekrar basınca bütün kapılar açılmıştı şu anda benim aracımda senin aracın gibi kapıları aynı şekilde açılıyo tereddüt etme herhangi bir sorun yok fabrika donanımları değişmiş okadar
arkadaşım bende aynı kanıdayım donanımdan ötürü bu özellik yok ilgin için teşekkürler...

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
arkadaşlar bu özellik gövde kontrol modülünden ayarlanabiliyor tıpkı corsa c lerde olduğu gibi bunuda tech 2 yapar ancak ok.

MKG

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tansugurler' Alıntı:
arkadaşlar bu özellik gövde kontrol modülünden ayarlanabiliyor tıpkı corsa c lerde olduğu gibi bunuda tech 2 yapar ancak ok.
donanımdan değilde beyindeki ayardan oluyosa baktırayım... teşekkürler...