Uzun Yol Tecrubeleriniz

TOPRAK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar Yarin Sabah Uzun Yola Cikacam Tecrubelerinizi Paylasirsaniz Sevinirim Nelere Dikkat Etmeliyiz Aracimizi Nasil Kontrol Etmeliyiz Gibi Tesekkur Ederim Simdiden
Not: Istanbuldan Izmire Gidiyorum

astra_njoy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
C.tesi o yoldaydım bazı bölgelerde radar var dikkat!! Manisa - İzmir arası çok dikkat et yolda çok keskin virajlar var hızını 40 lara kadar düşürmen gerekiyor.

dnanor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aslında tedbirli olmaktan başka yapılacak bir şey yok.aracın genel kontrolunu yaptır.yağı suyu lastik havaları ön düzen ayarları gibi.
öncesinde çok iyi dinlen ve uykunu tam olarak almadan yola çıkma.
sabah mümkün olan en erken saatte yola çıkkı güneşten korunabilesin.ayrıca sabah erken saattlerde trafik daha az yoğun olur.
sık sık mola vermeyi unutma ve hafif yiyecekleri ve rahat giyecekleri tercih et.
bu arada son günlerde trafik kontrolleri çok çok çoook sık yapılıyor.özellikle radar kontrolleri.dikkatli ol.
kazasız ve cezasız yolculuklar dilerim.

TOPRAK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Lastiklerim Michelin 205 60 15 91 V Bide Araca 4 Kisi Binecek Lastik Havalari Kac Olmali

Sauronz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
radarlar genelde

Yalova çıkışı - gölcük girişi
Osmangazi de
bursa girişi çıkışı :) bazen

Manisa akhisarda kesin 1 tane..

ben o yolu çok gittim 80 - 90 ın üzerine çıkmanı tavsiye etmem
özellikle yol ortasında karşıya geçecek gibi burnu geldiğin yöne dönük tüm araçlar radar .. eskisi gibi tek model değiller ben hyundai bile gördüm ...

yolun büyük kısmı ayrı ama tek şeride düşen yerlerde dikkatli ol.. çok kamyon oluyor..

bbs_one

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
balıkesirden sonraydı sanırım yol çalışması vardı trafiğide kilitlemişti geçen hafta benden sölemesi, hayırlı yolculuklar