Uzun yolda arac arıza yaparsa:)

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kasko yol yardımı. yoksa araç sigortalarında da yol yardımı var onu da alır gönül rahatlığıyla seyehat edersin

elpadre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dıkkat etmek lazım bakımlarını tam yapmak lazım ve herseyın yedegını bulundurmak lazım

gkny

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hmm saolun her ihtmale karsı su kasko isini ogrenmemız ıyı oldu...ama ynede cilesi buyuk olr hrlde dusunsenıze bolu dagında tepede yolda kaldnz kasko uzay gemisi gonderemez hrlde:D

geçen hafta daha bolu dağı tepesinde tünel çıkışında kaldık şaka gibiydi hyundai h100 kamyonetle yolda birinin davlumbazı düşmüş kaçıcak yerimiz yoktu mecbur üstünden geçtik oda o hızla mazot deposunu kesmiş bu arada mazot deposu plastik şaka gibi neyse direk yol yardımı aradık 15 20 dakkada çekici geldi ama işte iş serwise çektirmeyle bitmiyo serviste arabanın parçası yok pazar günü 2 gün sürer parça gelmesi dedi kaskoyu aradık dedik araba werin dedi eksper onaylamadan araba wermem e gelsin pazar günü ekseper paşalar çalışmıyo e ne olucak aldık arabayı servisten koli bantıyla depoyu idarelik kapadık o şekilde geldik istanbula neticede kaskoda olsa yol yardımda olsa yolda kalmak pis iş benim başıma çok geldi allah kimsenin başına wermesin

ugurdalkiran

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dıkkat etmek lazım bakımlarını tam yapmak lazım ve herseyın yedegını bulundurmak lazım

hıımm bi düşüneyim ne unuttum yedek benzin pompasını aldım tamam kartel delinirse yedek kartel contası o da tamam ne olur ne olmaz 2 lastik alayım yedek triger setinide aldım tamam :D usta ömürsün

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
hmm saolun her ihtmale karsı su kasko isini ogrenmemız ıyı oldu...ama ynede cilesi buyuk olr hrlde dusunsenıze bolu dagında tepede yolda kaldnz kasko uzay gemisi gonderemez hrlde:D
En yakında olan anlaşmalı çekici gönderiliyor.

serkan_2120

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yolda kalmak şehir içinde bile yeterince canımı sıkıyo bide uzun yolda olsa herhalde çıldırırım yaawwwww bi sefer şehir içinde başıma geldi aracım arza yaptı aradım arkadaşları onların arabasını aldım dedim siz bunu yaptırın bitince beni arayın hiç uğraşamam yaww allahtan arkadaşlarım var yaww