V E C T R A C ' Ler Buraya

alpxtreme

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o ışık değilki sensör .. ışıksada bende hiç yanmadı ama dikiz aynamın otomatik karartması düzenli çalışıyor.. ışık olduğunuda sanmam çok göz alır akşamları direk adamın gözünün içine bakıyor çünkü..

Teşekkürler...

sensör +1 :good: yanlız o değilde aynanın arkasındaki, karşıdan gelene doğru duran deliği merak ediyorum ben, dıştan ön cama bakarak rahat görülebilir.

Tam bilmemekle birlikte; sensörün çalışma sistemi önden gelen ışıkla arkadan gelen ışığı karşılaştırıp aynayı karartıyor.Yanlışım varsa düzeltin.

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler...

Tam bilmemekle birlikte; sensörün çalışma sistemi önden gelen ışıkla arkadan gelen ışığı karşılaştırıp aynayı karartıyor.Yanlışım varsa düzeltin.

Ben de öyle düşünüyorum. Hatta konfor ışığının yanması da bununla ilgili olabilir çünkü gündüz farlar kapalıyken yanmayan konfor ışığı kapalı ortamlara girince yine farlardan bağımsız olrak kendiliğinden yanıyor. Elimle kapamayı ya da ışık tutmayı denedim ama mantığını çözemedim. Herhalde birden fazla sensörden veri alıyor diye düşündüm..

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
özel bir şifremizmi var bizim vectra c cilerinde benim bir haberim yok :D :D :D
6.vites 7000 devir 70 le :D :D

bebea

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkeze slm arkadaslar.

Aracım 2006 model Vectra-c2 kasa

gecenlerde forumda gezerken kapıların otomatik kitlenmesini bulmustum denedım oldu fakat şimdi bu ozellıgı deaktif yapmak ıstıyorum yanı kullanmak ıstemıyorum bunu nerden ve nasıl kapatıcam.

bu ozellıgı aktif hale getirirken su adımları takıp ettım oldu fakat tersını uyguladıgımda olmuyor.

arac kontağı acıkken kapı kilit tusuyla beraber anahtar ustundekı kapı kıtleme tusuna basılı tutuldugunda dıd diye ses gelıyor ve o andan itibaren arac ilerlemeye basladıktan sonra kapılar kendı kitlenıyor yanı bebek/cocuk kiliti olayı

bu ozellıgı nası kapatıcam ? kapıları manuel olarak tus tan ben kıtlemek ıstıyorum suan ıse kendı kıtlenıyor.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkeze slm arkadaslar.

Aracım 2006 model Vectra-c2 kasa

gecenlerde forumda gezerken kapıların otomatik kitlenmesini bulmustum denedım oldu fakat şimdi bu ozellıgı deaktif yapmak ıstıyorum yanı kullanmak ıstemıyorum bunu nerden ve nasıl kapatıcam.

bu ozellıgı aktif hale getirirken su adımları takıp ettım oldu fakat tersını uyguladıgımda olmuyor.

arac kontağı acıkken kapı kilit tusuyla beraber anahtar ustundekı kapı kıtleme tusuna basılı tutuldugunda dıd diye ses gelıyor ve o andan itibaren arac ilerlemeye basladıktan sonra kapılar kendı kitlenıyor yanı bebek/cocuk kiliti olayı

bu ozellıgı nası kapatıcam ? kapıları manuel olarak tus tan ben kıtlemek ıstıyorum suan ıse kendı kıtlenıyor.

Otomobile bin ve butun kapilari kapat( kilitleme sadece kapat). anahtar elinde olsun.
* Uzaktan kumandadaki kilitleme(lock) dugmesi ile ayni anda kapilari acip kilitlemeye yarayan camin yanindaki dugmeye bas ve sinyal sesi gelmesini bekle.
* Sinyal sesi geldiginde bu ozellik ayarlanmis oluyor.
* Bu ozelligi tekrar eski haline getirmek icin islemin aynisini tekrarliyorsunuz ve arabaniz eski ayarina geri donuyor.

bebea

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Otomobile bin ve butun kapilari kapat( kilitleme sadece kapat). anahtar elinde olsun.
* Uzaktan kumandadaki kilitleme(lock) dugmesi ile ayni anda kapilari acip kilitlemeye yarayan camin yanindaki dugmeye bas ve sinyal sesi gelmesini bekle.
* Sinyal sesi geldiginde bu ozellik ayarlanmis oluyor.
* Bu ozelligi tekrar eski haline getirmek icin islemin aynisini tekrarliyorsunuz ve arabaniz eski ayarina geri donuyor.

cok tsk ederım..