V E C T R A C ' Ler Buraya

gh912

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkese slm bizde buralardayız...malum okul ve finaller yaşlandırdı artık beni saçlarım da beyazlar çıktı valla aracım da yay sorunu vardı onu hallettim...konileri çıkartıp opm 4 cm taktım ön denge askı çubuklarını yenisi ile değiştirdim,bide ufak bi arka tampon altı uygulaması yaptım kendi çapım da sade olarak...Opel servis kaporta boyo,pasta cila,cam filmi konusun da siz değerli arkadaşlarıma uygun fiyatlarla yardımcı olabilir maksat paylaşım ve yardımcı olmak umarım modlarım bu konu da kızmazlar bana..</p>

merhaba kardes aracınınyandan cekilmiş görüntüsü varmı?benim aractada 4 lük hr yay var.omp nasıl düşürmüş merak ettim

e.sarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yandan çekilmiş resmi yok ama en kısa zaman da eklerim.şöle fikir açısından özetlim arkalara parmak girmiyo gibi bir parmağın yarısı kadar önlerde arkalara göre biraz daha yüksek.dediğim gibi en kısa zamanda eklerim..bu arada aracını kazasız belasız günlerde kullanman dileğimle maşallah!!!

yusufer55

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
buda benim 150 hp lik kirlim
sahibindenhpim1909ks8.jpg

Son düzenleme:

serkan_2120

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ahhh c kasaa ahhhh aranızdan ayrıldım ne yazıkki arkadaşlar o kadar araç içinde satmak istemediğim tek aracımdı kendileri sağlık olsun diyeyim daha yapacak çok şeyler vardı ama..... hepinize kazasız belasız sürüşler

real-c

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah Daha İyilerini Nasip etsin ..... 20 yaşında c kasa varsa ! bizim yaşta ne olur altında artık bilmiyorum....