V E C T R A C ' Ler Buraya

anıl_ilhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence güvenlik dolayısıyla manuel açmak icab ediyor ,uygunsuz park durumlarında falan birden açılıp kırılmasını engellemek için olabilir mi acaba :D

bu arada spoiler geldi akşama taktırıyorum ;)

anıl_ilhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sanırım sürer resimleri yollamam ama bakalım bantlı haliyle de yollayabilirim tatile çıkıcam çünkü :)

grattis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bantlı bantsız görelim anıl, belki kıskanır bizde taktırırız :) bu arada şimdiden iyi tatiller. Uzun yolda kemerimizi takıyoruz, 100 ü aşmıyoruz, alkollü araç lullanmıyoruz :)

serkan_2120

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bide eski vectracılara bi sorum olcak: kapatma dügmesine bir kere basıca kilitliyor, ikinci kere uzunca basınca yan dikiz aynalarını kapatıyor. Peki kiliti açtığımız zaman neden dikizleri eski haline almıyor? illaki içerden dikiz ayar düğmesinemi basmamız gerekiyor? Yoksa programla ilgili bi olaymı bu? Yada olayın kendimi böyle?

senin araçta bi problem var sanırım arkadaşım benim eski aracım :cry: ki kendileride elegancedeydi düğmeye basınca aynalarıda açıyodu uzun basılı tutuncada camları indiriyodu ama içerden kapatsaydım aynaları kumanda açmıyodu

anıl_ilhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bantlı bantsız görelim anıl, belki kıskanır bizde taktırırız :) bu arada şimdiden iyi tatiller. Uzun yolda kemerimizi takıyoruz, 100 ü aşmıyoruz, alkollü araç lullanmıyoruz :)

:rolleyes:
taktım Göksel süper oldu görüntü tamamen değişti ama zor bir işlem bilen birine taktırmakta fayda var ;)

bu arada iyi dileklerin için teşekkürler ve kurallara uyacağım merak etme ;)

Allah sağ salim gidip gelmek nasip etsin can taşıyoruz nihayetinde