Vahim bir kaza...

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kazada ölen kişiye Allahtan rahmet geride kalanlara iste baş sağlığı diliyorum. bu kazada kafama takılan nokta ise şu: airbag ler açılmışmı? ilgili haber ve resimler:

http://www.hurriyet.com.tr/magazin/anasayfa/8193935.asp?gid=229&sz=1140

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya o kadarda ölümle sonlancak bi kaza gibi durmuyo ilk bakınca :( Allah rahmet eylesin.. dediğin gibi airbagler açılmamış gibi duruyo.. gerçi kız yanda oturuyomuş sağ tarafı daha kötü arabanın

ezgene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://kelebekgaleri.hurriyet.com.tr/GaleriDetay.aspx?cid=9638&p=2&rid=2369

fotolar için direk link....

kardeşim kalp kalbe karşıymış valla.az önce ben açacaktım konuyu açmışsın bile....benimde kafama takıldı.en azından yan hava yastıklarının açılması girekir diye düşünüyorum.ve halk arasında şöyle bir intiba oluşuyor.opellerin hava yastıkları açılmıyor diye düşünülüyor...tabi bir de şu var.emniyet kemeri takmıyorlarmış..ondan mı diye düşünüyorum...

dnanor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güsel kızmış ya..gerçekten üzücü ve düşündürücü..allah yakınlarına sabır versin..hiçde öyle öldürücü bir kaza gibi durmuyor..ama ölüm. bu nerede ve ne zaaman ve ne şekilde olacağı bilnmez

simurg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kemer takmamışlar büyük ihtimalle kafaya büyük bir darbe kanama ve ölüm.
Kemer takılsa belki 2-3 kaburga kırılacak ama sağ kalacaktı belki kim bilir. airbag kemer takmadan hiç bir işe yaramıyor hatta eğer patlarsa boynu çok rahat kırabiliyormuş.
En güzeli kemeri hep takmak geçen babamın arkadaşın corsaya bindik 300-400 metre gitmeden bir astraya çarptık allahtan yavaştık yoksa çok kötü olurdu tabi kemer falan takmamıştık. Büyük ders oldu bana sürücü iken takardım ama şimdi arkada bile otursam takıyorum.

Um1t

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
11. resimde görüno, direksiyon aynen duruo, hiçbi bozulma yok...
bu airbag konusu galiba araçlarımızda büyük bi problem

pexmanq

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabaa bencede ole agir hasar yok suc bence kısılerde ...yane bilnmez ama kemer takılı olsa belkıde burnları ble kanamadn cıkablrlerdi aractan...

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
önden çok ne bi hasar yok önler açılmamış desek yanlar neden açılmamış? opel insan hayatıyla dalga mı geçiyor ya :mad:

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hiç bi airbag açılmamış... kanımca perde hava yastığı bu kazada büyük rol oynardı.. kızın hayatını bile kurtarabilirdi... yandan çarpmış.. kafayı vurmuştur muhtemelen... tabi ecel gelince.. hava yastığı filan yalan olur orası başka bişe...