Vatani Görev!!!!

etubey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
116'NCI J. ER EĞT. A. K.LIĞI ÇANAKKALE de kısa dönem olarak vatani görevimi yapmak üzere yarın itibariyle aranızdan ayrılıyorum ama kısa bir süre sonra tekrar aranızda olacağım... herkese mutlu keyifli forumlar dileğiyle...

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
58'İNCİ PİYADE EĞT.A.K.LIĞI BURDUR de kısa dönem olarak vatani görevimi yapmak üzere yarın itibariyle aranızdan ayrılıyorum ama kısa bir süre sonra tekrar aranızda olacağım... herkese mutlu keyifli forumlar dileğiyle...

chidely

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
116'NCI J. ER EĞT. A. K.LIĞI ÇANAKKALE de kısa dönem olarak vatani görevimi yapmak üzere yarın itibariyle aranızdan ayrılıyorum ama kısa bir süre sonra tekrar aranızda olacağım... herkese mutlu keyifli forumlar dileğiyle...
benim arkadaşımda orda yaptı acemisini.Şu anda Çan ilçe jandarma karakolunda.Hayırlı olsun.Bu arada ben de 5 ocak gibi aranızdan ayrılacağım.

İskenderun 1. Deniz Er Eğitim Alay Komutanlığı.

astrax_35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkese hayırlı teskereler olsun....

etubey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim arkadaşımda orda yaptı acemisini.Şu anda Çan ilçe jandarma karakolunda.Hayırlı olsun.Bu arada ben de 5 ocak gibi aranızdan ayrılacağım.

İskenderun 1. Deniz Er Eğitim Alay Komutanlığı.

acaba yer olarak nerde biliyor musun ve nasıl bir yer ben yarın akşam otobüse bineceğimde acaba biraz bilgi olsa fena olmaz...

chidely

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
acaba yer olarak nerde biliyor musun ve nasıl bir yer ben yarın akşam otobüse bineceğimde acaba biraz bilgi olsa fena olmaz...
Yer olarak tam bi bilgim yok fakat bu mevsimde çok soğuk olduğunu biliyorum.Bide meşhur bi itdurmaz tepesi varmış :D Sen zaten kısa dönem olduğun için zannedersem rütbeli olacaksın.Bi sorun yaşayacağını sanmam.Yolun açık olsun.

etubey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yer olarak tam bi bilgim yok fakat bu mevsimde çok soğuk olduğunu biliyorum.Bide meşhur bi itdurmaz tepesi varmış :D Sen zaten kısa dönem olduğun için zannedersem rütbeli olacaksın.Bi sorun yaşayacağını sanmam.Yolun açık olsun.

teşekkür ederim...

etubey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkür ederim Muhammet