vectr b cipsiz yedek anahtar motoru calıstırıyor??

Berat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar benim iyice kafam karıştı????Şimdi bu immo denen dert ne işe yarar?Benim aracımda var mııdr ya da olup olmadığını nasıl anlayabilirim?Aracım 2001 model vectra B.Bu konuda nerdeyse hiç bilgim yok diyebilirimm:)Cahil kaldım yaaa:)

İ_U

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim arabada immo varmıs servis ole soyledi anahtarı actık içinden elektronik bi parca cıktı uzerine " philips PCF7931XP/c" ve baska rakamlar yazıyor gerci servis yetkili değil adamlar pek immodan anlamıyor galiba devre dışı kalmıs dediler ozaman yapın dedim beyin değişmeli diye salladılar

nasıl devreye sokacaz bunu bilen bi usta yokmu

alpasch

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim arabada immo varmıs servis ole soyledi anahtarı actık içinden elektronik bi parca cıktı uzerine " philips PCF7931XP/c" ve baska rakamlar yazıyor gerci servis yetkili değil adamlar pek immodan anlamıyor galiba devre dışı kalmıs dediler ozaman yapın dedim beyin değişmeli diye salladılar

nasıl devreye sokacaz bunu bilen bi usta yokmu

sayfa 2de dedigim gibi,
arabada kilima varsa istop ederken acik birakilirsa devreye girer. yok degilse bilemicem,bi kitapcina bakin

İ_U

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

anahtar ve içinden cıkan parca,bu klima olayı cok ilginc klimacılar kesinlikle klima acıkken motoru kapamayın diyorlar eminmisiniz ?

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yhaa araban 2.el se immoyu iptal etmiş olabilirler yada bozulmuş olabilir iyi bir serviste bakmaları gerek ama klima olayını tavsiye etmiyorum bende:(:(

İ_U

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabayı 2.el aldım kitapcık yok 96 model arac

vpa70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracının immo sunu devre dışı bırakmıs olabilirler kardeş bende 96 act/at/gls var immosu var sorun yok çalısıyor o teyp deki ısıkta teyp in code lambası:)immoyla alakası yok