Vectra 1,6 mi,passat 1,6 mi?

alpertunga09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaslar öncelıkle merak ettıgım ıkı sor ve celıskıde kaldım yardımlarınızı beklıyorum.
1-2002-2004 passat 1,6 mı almalıyım
yoksa,
2-2003-2005 Vectramı 1,6 her ıkısıde tuplu olucak
karar veremedım en fsla 23 butcem var..
Ne dersınız..?
+ ları - lerı hepsını dıle getırırsenız sevınırım..motor bılerek 1,6 ıstıyorum,performansla ılışkım olmadıgı ıcın :)

Experience

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
2004 ve 2005 tüplü ve 23000 liraya vectra bulursan çok iyi incelemek lazım. Normalde bu araçların ederi daha fazla, hele ki 2005'in...

alpertunga09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2004 ve 2005 tüplü ve 23000 liraya vectra bulursan çok iyi incelemek lazım. Normalde bu araçların ederi daha fazla, hele ki 2005'in...
2003 ve 2004 lerı cok piyasada uygun fıyatlı temız vectra cok ama kararsızım hala..?:(

hdereli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Passatlerın piyasası daha hızlı. Passat tercih edilebilir.

ben olsam 25-26,000 TL ye 1.8T Passatlara bakardım.

en sonunda hala kararsız kalırsan, hangisinin donanımlısını ve temizini bulduysan onu al. Vectra da az aşağı değil Passattan.

alpertunga09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Passatlerın piyasası daha hızlı. Passat tercih edilebilir.

ben olsam 25-26,000 TL ye 1.8T Passatlara bakardım.

en sonunda hala kararsız kalırsan, hangisinin donanımlısını ve temizini bulduysan onu al. Vectra da az aşağı değil Passattan.
Motor buyutmek ıstemıyorum acıkcası zaten borcun altına gırıcem bıde onun vergısıyle ugrasmak ıstemıyorum yoksa bana kalsa tabı 1,8 T passat ve 1,9 CDTİ vectralar cok superler ama işte malum..:sorry:

tyanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaslar öncelıkle merak ettıgım ıkı sor ve celıskıde kaldım yardımlarınızı beklıyorum.
1-2002-2004 passat 1,6 mı almalıyım
yoksa,
2-2003-2005 Vectramı 1,6 her ıkısıde tuplu olucak
karar veremedım en fsla 23 butcem var..
Ne dersınız..?
+ ları - lerı hepsını dıle getırırsenız sevınırım..motor bılerek 1,6 ıstıyorum,performansla ılışkım olmadıgı ıcın :)
Hangisini temiz ve donanımlı bulursan onu al bence.
Zamanında passat almaya niyetlenmiştim, bulamayıp vectra elegance almıştım, memnunda kalmıştım. Ha durumları iyi olursa 2005 passat tdi exclusive'e hiç hayır demem orası ayrı. Vectra elegance 1.9cdti'a hayır diyemeyeceğim gibi :D

Passat 8v 102 hp sorunsuzluğu ile bilinen ve neredeyse 15 yıldır halen üretilen bir motora sahip. Lpg uyumu konusunda bir sıkıntısı yok. Yakıtı passat kasası için biraz fazla diye duymuştum ama kesin bir bilgim yok. B5.5 diye geçiyor kasası bildiğim kadarı ile ve piyasada tutulan bir model(2002 ve üstlerinde model farketmeksizin Esp var diye biliyorum)
Vectra parasına göre çok iyi donanıma sahip özellikle elegance (jantları dışında) en önemlisi benim için Esp elegance'da standart.
Lpg konusunda sıkıntı yaşamamıştım ben.

alpertunga09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hangisini temiz ve donanımlı bulursan onu al bence.
Zamanında passat almaya niyetlenmiştim, bulamayıp vectra elegance almıştım, memnunda kalmıştım. Ha durumları iyi olursa 2005 passat tdi exclusive'e hiç hayır demem orası ayrı. Vectra elegance 1.9cdti'a hayır diyemeyeceğim gibi :D

Passat 8v 102 hp sorunsuzluğu ile bilinen ve neredeyse 15 yıldır halen üretilen bir motora sahip. Lpg uyumu konusunda bir sıkıntısı yok. Yakıtı passat kasası için biraz fazla diye duymuştum ama kesin bir bilgim yok. B5.5 diye geçiyor kasası bildiğim kadarı ile ve piyasada tutulan bir model(2002 ve üstlerinde model farketmeksizin Esp var diye biliyorum)
Vectra parasına göre çok iyi donanıma sahip özellikle elegance (jantları dışında) en önemlisi benim için Esp elegance'da standart.
Lpg konusunda sıkıntı yaşamamıştım ben.
Anlıyorum pekı yedek parca bakımından hangısı daha uygun..?