vectra 1.6 performans

Papirus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bagajının içinde ne var ne yoksa çıkart , stepne de dahil. Benzin alırken de deponun 1/3 nü doldurt. En ucuz çözüm

zapato

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yapabileceğin en iyi şey düşük viteste yüksek devir ile hızlanmak bence. 3. viteste rahatlıkla 110-120 ye çıkabilirsin. Ancak sollamada 5. viteste çok yavaş hızlanırsın. Üşenmeyip 3 veya 4. vitese in ve öyle hızlan.

Halilibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bendede 1,6 vectra var ayni sorunu yasiyorum cok sagir kaliyo. gecenlerde megan 1,6 surdum o bile cok daha iyi kalkislarda agirligina baktim 1260 kg yani cok yakin birbirine.. neden bukadar fark var anlamiyorum. bagzi arkadaslarinda soyledigi gibi performans degil konfor arabasi olarak gormek lazim.
Bu arada gecen hafta geri geri cikarken Toyota marak bir arabaya arka sag kapisindan vurdum benim arka tamponda parmak ucu kadar boya dokuldu ezik kirik yok. toyotada 250 yt masraf cikti kapi iceri goctu baya simdi buda bir gercekki guvenlik cok iyi

Silverblue

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tampon ile kapıyı kıyaslamak yanlış olur. Tamponun arka tarafında destek vazifesi gören sağlam parçalar var. Kapıda ise göçme olur doğaldır.

emirhan1903

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bi chip tuning yapsan yeter aracın 100bg ise 130 olur ben kullanıyorum çok memnunum bide dereceli eksantrik fena olmaz

exalance_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence arkadas sen hiç bir seyle ugrasma sadece sollarken kucuk vitesle solla zaten bunların vites aralıgı buyuk sonra da vitesi degiştirirsin..
Zaten opel vectra konfor için geniş ve dolgun kasası var..

tarıkyılmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende de var 1.6 vectra c günden güne değişiyor bazen yeter diyorum bazen küçük geliyo. ama bu arabanın da 1.6 sı olmasaydı ben alıp binemezdim sizi bilmiyorum.

tarıkyılmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güvenlik kısmına katılıyorum sonuna kadar ben astra edition la uçtum 200 le takla falan attık defalarca arabadan çıktım yürüdüm sadece muayene oldum. kapılar bile açılıyordu