VECTRA 2.2 dti mi yoksa VECTRA 1.9 cdti mi acilll yardim

cbturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:help: :help: Arkadaslar Selamlar bugune kadar hep sorularima degerli fikirlerinizle yanit verdiginiz icin oncelikle tesekkur ederim Ben 2001 model bir vectra b kasa comfort arac sahibiyim simdi yeni bir arac alacagim sizden ricam hangisini almam yonunde tavsiyeler duyulanlar veya sahibi olan arkadaslardan direkt yorum olarak beni bilgilendirirseniz sevinirim saygilar Sunarim Konuyu Herhalde yanlıs yere Actim Kusura bakmayin dogru yere actim simdi karsilastirmalar bolumune tekrardan ozur

Son düzenleme:

dnanor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm.öcelikle alacağın araç hayırlı olsun.ben de dizel istediydim almak için ama bir çok kişi beni bu fikrimden cayırdı.masraf ve arıza bakımından dizellerde çok sık sorun yaşarsın diye.karar senin yinede.

hasang

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kesinlikle 1.9 cdti!hem daha ekonomik(yakıt) hem daha serii hem vergisi daha düşük hem parçası daha boll hem daha yeni teknolojii hem daha sessizz hem ikinci eli daha canlı vs...

cbturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Acikcasini isterseniz benim gonlum biraz 2.2 dti dan yana bu araba cok mu kotu 1.9cdti a gore

opel_vectra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadasım b2 kasalardaki 19 dizellerin motoru kaliteli bir motor değilmiş bende su an ki aracımı alırken çok cevbetmişti beni dizel olması ama izmirde ki özel bir opel servisteki tanıdıgımız b2 dizellerin iyi olmadığını söylemişti

opel_vectra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
daha fazla bilgi istersen yardımcı olabilirilm arkadasım bende niyetlenmiştim b2 dizel almaya

rubi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.9 cdti..

yakıt vergi 2. el gibi durumlarda daha avantajlı.. güçlü de..
*******************************/288100 ;)

kutluhan23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cdti tabiki commonrail teknolojisi hem çok yeni hemde performansda çok iyi, internteen okuduğum bi haberde volkswagen de commonrail teknolojisine geçecekmiş diyorlar , dizelde efsane olan vw bile commonraile dönüyor 2.2 sorunlu diye duydum bende

hayırlısı ne ise onu al derim kolay gelsin

cbturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar yanitlariniz icin cok tesekkur ederim valla kafam karisikti bir o kadar daha karisti :) tesekkur ederim

alpasch

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
burda opel vectra 2.2 satisi yok su an.
dizel olarak 1.9 ve V6 3Litre secenekleri var. Türkiye'de varsa bilemicem ama burda kalktiysa 2.2 teknolojisi alma derim. son teknoloji 1.9 al...

aha kendin bak:

http://www.opel.de/shop/cars/vectra/config/quick1.act?reset=true