vectra 2.5v6 vs astra gsi vs astra coupe turbo

JOCCO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yok alıştı ya artık. Normal birşeymiş gibi. Gayet olağan yani.. :)

M3 CSL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
serkan ne işin var burada senin:)maşallah 206 dan sonra ilgnç bir tercih oldu vectra.ama maşallahı var tebrikler.İST'ye geldiğinde cemin RC ile deneyelim merak ettim.
opelın olduğu heryerde varız artık:rolleyes:
senı göremıodum bir vectracı olarak, artık varsın herhalde desteklersın benı:)
cemın rc fena işimiz zor ama bakarız ya napalım:)

dier gsiları severız abisine sardırmayalım:pon: :D . vtecle deneyelım sfiları:rock

alpervectra-B

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
heheh.kısmet ist ye geldiğin zaman haber et.bu ara sezon kapanışını yapıcaz şu günlerde haberin olsun.yalnız benden söylemesi bu senle deniycek arkadaşların GSİ ları gerçekten sıkı GSİ lar ama genede deneyip görebilirsin sende aracının ne durumda oldunu.bence sen herşeyden önce yazılım falan hikaye tech'de pek sölemek istemiyorum ama bi kısa falan koy arabana.farka inanamıycaksın.boşver şimdilik wimmer ı falan.final drive i güzel olan bi kısa ile çok zevkli dklar yaşayabilirsin bence.

M3 CSL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ağzımdan aldın.:). kısa fıkrıne dun geceden sora iyice ısınmaya başladım arastırma yapıyoruz ztn astra gsı son dişlisi hakkında;) çok fazla farketceğini bende dusunuyorum;)

JOCCO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kısa olayına ben de çok sıcak bakıyorum ama, Sivas'tan İstanbul'a gelene kadar pert eder o beni..