Vectra 2001 Beyin Arizasi

altona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam arkadaslar,
Vectra OTOMATİK 2001 elegance kullaniyorum.Araba gecen gun gaz yememeye basladi.Bir muddet sonra kendisini topluyor.Daha sonra duzeliyor ancak dun,motor elektronik lambasi da yaninca,tamircime goturdum.Bilgisayara bagladilar ve P1122 (GAZ PEDALI KONUMU SENSORU 2)ve P1550 (GAZ PEDALI KELEBEGİ)arizalari gosterdi.Daha sonra ustam,bu arizalari silmek istedi ama silinmeyince,beyinde bir ariza olduguna kanaat getirdi.Yani beyin degisecekmis.
Ayrica hararet gostergesi 1km.sonra, seksenin üzerinde seyrediyor.Daha once dikkat etmemistim.Bu normal mi?
Yukarida ki konularda bilgisi ve deneyimi olan usta veya arkadaslardan yardim talep ediyorum.Bu arada İzmir'de yasiyorum.Ustam 3ncu sanayi sitesinde..
Yeni beyin 2000ytl.civarindaymis.
Tesekkurler.
altona.

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mevzu daha öncede geçmişti. bazı arkadaşlar tamir edildiğini sölemişti ama nası oluyo hatırlamıyorum.. umarım hatırlayan yada bilen biri yazar

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Açıkcası arızayı silememesini beynin bozuk olamasına nasıl bağladı...Benim aracımdada cihaz motor beynine bağlanmıyordu fakat diğer bütün şaşe airbag kısımlarına girebiliyordu.3 tane tech cihazı ile denediler sonuc aynı.Yetkili servise gittim bütün yazılımı baştan silip yüklediler ve sorun ortadan kalktı..

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş ıkı tane konu acmıssın

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sen aracını bence baska bı ustaya daha göster iyibi baksın. bende bogaz kelebewgı var bı tane bu tur arızalarda onu takıyorum duzelırse beyıne yonelmıyorum

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş az sonra actıgın tum konular kılıtnecek. uye arsıvı baslıgı altında kendını tanıtmalısın ad soyas yaş iş şehir araba gıbı..

altona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dogru soyluyorsun..
Sitenin yabancisiyim.Ayni konuyu 3 defa acmisim,her kezden ozur diliyorum.
Bir de su üye arsivine nereden girip active yapacagim konusunu dile getirirsen,sevinecegim.Selamlar.

altona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Üye arsivine nereden girecegim?