vectra (2004) olan arkadaşlara

aleaddin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bu model olan arkadaşların bilgi tecrübe ve sorunlarının buraya yazılması nasıl olur... selamlar..

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dostum araştırırsan zaten gerekli istediğin bütün bilgileri forumda bulabilirsin

bozcurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dostum bende var gayet cok memnunum bende elagance modelı var istediğin bi soru varsa yanıtlayabilirm en cok merak edilenleri ben soyliim sana 1 motoru kasayı ıyı kaldrıyor tek 1.vitesi zayıf ama2. vitesi bu forumda da araştırdıysan gorebilirsin bi cok arabanın 3 te yaptıgını vectrada 2 de yapabilirsin ve 2. en cok sorulan soru yakıt oncelıkle kullanıma gore değişir ama bende 190ytl benzin aldım ş.içi 1100km yol yaptı buda km de 170 000 demek buda cok cok iyi merak ettiğin bişey olursa yardım edelim

aleaddin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sevgili Bozkurt arkadaşım öncelikle çok teşekkür ediyorum.. Dediğin gibi 1. vites zayıf hissediliyor.. Park sensörü taktırmayı düşünüyorum.. Ayrıca bakımiçin (kaporta vb. dış aksamı için) boya koruma vb. tavsiye eder misin.. Radyosu malumunuz audi formatlı diskleri çalıyor. mp3 e çevirtmek mümkün mü.. Aracınıza yaptığınız bakımlar ve kullandığınız malzemeler neler. Araçla ilgili bakım ve kullanım konularında bana tavsiyeleriniz var mı.. Başınızı ağrıtıyorum ama.. Bu konularda bilgi verirseniz sevinirim. Saygı ve selamlarımla... Şimdiden çok teşekkürler..

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım sizin gibi Aydınlı veform üyesi olan Setapxxx nickli arkadaşımız var,tanayıp tanamadığını bilmiyorum onunlada iletişim kurarsan faydası dokunur . kendisi opel servis çisidir.

MKG

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım 94 den beri opel kullanıyorum ve 2004 yılında edition modelini sıfır aldım herşeyden önce şunu söyleyeyim araba teknik konuları hakkında bilgi almak istiyosan kasa kaldırmıyor diyenlere değil opelin resmi sitesininden teknik verilere bak ve özelliklede astrayla kıyasla özellikle yakıtına dikkat et...ben şunu özellikle söylüyorum kulaktan dolma değil teknik bilgilere bakarak araç seç. ama şunuda göz önünde bulundur arabaları sınıf sınıf incele yani astrayla bora veya golf, vectrayla passatı sakın astrayla vecrtayı deği... bu yazdıklarıma forumdaki genç arkadaşlar karşı çıkacaktır ama gerçek bu...
merak ettiğn başka konular varsa forumu takip ediyoru cevap yazarım...

ceo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet arkadaşlar herkese merhabalar bende de 2004 vectra var çok memnunum vectra hakkında sorunları bu bölümde yazabiliriz bencede mantıklı

aleaddin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Burada sorunları yazar ve paylaşırsak bilgiye kısa sürede ulaşırız.. selamlar.. tüm opel vectracılar buraya...

yılmaz85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar yardım edin

slm arkadaşlar bende 2006 1.6 comfort opel vectra marka bi aracım var sıfır aldım 2006 mayısta aldım ama debriyajında sorun var galiba emin değilim belkide orjinalden vardır bilmiyorum var bastığım tık diye bises geliyo ne olduğunu anlayamadım en üst seviyedeyken bastığımda geliyo ses çok gürültülü bi ses değil geçişlerde sorun yok her şey normal ama ses nereden geliyo anlamadım 2006 model vectrası olan arkadaşlar yanıtlarsanız sevinirim birde bu vectralar twinportmu ben aldığımda 100 bg şimdi 105 twinport olarak geçiyo çok değil benden 1-2 ay sonra bu değişim oldu cevaplarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler:help: :help: :help: