vectra-a garajı

Combo_Murat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Haydi Opelim.Net ailesi
İftar Organizasyonunda bir araya gelelim
Tanışalım, sohbet edelim

Sitemizin İftar Organizasyonu buluşması: 14 Eylül'de
Gelmek isteyenler AKTİVİTELER topicindeki organizasyon bölümüne isim yazdırabilir

ceyhunyazar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vectra a kasada hangisini tavsiye edersiniz?

Arkadaşlar vectra a kasa 92-95 model birsey düsünüyorum.

Su ana kadar edindigim bilgiler, gt lerin yakıtının cok oldugu yönünde, hatta benzinli kullanmayı düşünmeyin bile diyen var, ancak gt ler kadar donanımlı olmasa da ona yakın donanımda bi araç tavsiye edermisiniz?

Gls ler eski araç olmasına karşın sorun cıkarır mı sizce? Lpg ile uyumları nasıldır? bi de 2.0i ler var...Bunlar tek nokta enjeksiyonlu mu?gls ler karbüratörlü mü mesela?

Vectra a kasa alır gibi, kendinizi benim yerime koyarak alırken nelere dikkat etmeli ve hangisini almalı fiyatları ne olmalı gibi sorulara cevap verirseniz sevinirim dostlar!

Teşekkürler

alperd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Su ana kadar edindigim bilgiler, gt lerin yakıtının cok oldugu yönünde, hatta benzinli kullanmayı düşünmeyin bile diyen var, ancak gt ler kadar donanımlı olmasa da ona yakın donanımda bi araç tavsiye edermisiniz?

Gls ler eski araç olmasına karşın sorun cıkarır mı sizce? Lpg ile uyumları nasıldır? bi de 2.0i ler var...Bunlar tek nokta enjeksiyonlu mu?gls ler karbüratörlü mü mesela?

Vectra a kasa alır gibi, kendinizi benim yerime koyarak alırken nelere dikkat etmeli ve hangisini almalı fiyatları ne olmalı gibi sorulara cevap verirseniz sevinirim dostlar!

Teşekkürler

saydığınız bütün vectralar LPG ile çok güzel uyumludur. nispeten az yaksın diyorsan 2.0i tavsiye ederim kliması da olur bunların sağlam arabalardır 10-11 bine temiz bitane bulursun. hem güç hem konforda daha ilerisini istersen diğer a kasalardan ortalama 1,5 lt. fazla yakmasına aldırmaz 12-13 bine temiz bir GT alırsın.

HK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.kacagidiyo.com.tr

Teşekkürler

şehir içi bu aylarda 9.5 lt çok dersen evet yakıyor amaaaa......

zihnigonen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1996 model 136hp Vectra GT X20XEV
img2938bi9.jpg

img2940mk6.jpg

img2941pa5.jpg

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Arabanın maşallahı var. İyi günlerde kullan.

ayvaz_11

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çilgin opelci

200 km hizla tatli sert virajda 4 tekeri yerden kestim polis bile inanmadi
4500 ytl masraf .tamirden sonra hala ayni kalitedeyim seviyorum vectrayi
bu foto kazadan sonra çekildi

Ekli dosyalar

• OPEL VECTRA 94 GLS 2000 İ.jpg
    OPEL VECTRA 94 GLS 2000 İ.jpg
    52.6 KB · Görüntüleme: 70