Vectra a klima taktırma

Efelerin Efesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar...öncelikle 95 vectra a gls ye klima takılıyormu bir bilginiz varmı..ben osmanyede oturuyorum..varsa bu çevreden klima takan tavsiyeniz..?

selo06

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
klima her araca takılabiliyormuş ama baya bi uğraştıran bir olaymış bende e30 dan dolayı araştırmıştım,en güzeli klimalıya yönelmek :)

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynen abi satıp klimali bir araca yönelirsen senin için daha iyi. Hiçbir zaman orjinalin yerinin tutmaz sonradan yapılan uygulama...

Efelerin Efesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir vectra a var almayı düşündüğüm daha 65 000 de beyaz boyasız..bizim buralar malum sıcak klimasız olmaz..vectra a nın da kliması analog olduğu için takılır diye düşünüyorum ama tabiki net fikrim yok..o yüzden bilen arkadaşımız varsa tavsıyesıne ıhtıyacım var..

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir vectra a var almayı düşündüğüm daha 65 000 de beyaz boyasız..bizim buralar malum sıcak klimasız olmaz..vectra a nın da kliması analog olduğu için takılır diye düşünüyorum ama tabiki net fikrim yok..o yüzden bilen arkadaşımız varsa tavsıyesıne ıhtıyacım var..

Maşallah ya o km'de Vectra A kalmış mı :D İlk sahibinden falan mı araç.. Yani emin miyiz km'sinden orjinalliğinden..

Efelerin Efesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet eminim km orjınal..bende sasırdım km sıne ama dogru..o km de olmasaydı klımasız dıye dusunmezdım ama km dusuk ve boyasız arac olunca almayı dusunuyorum

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çıkmacılardan klima sistemini komple alırsan iyi bir usta ile olur elbette. 1.5 dan aşağı çıkmaz diye düşünüyorum ama araba temizse , binceksen değer.

canbaz152

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Vectra a kliması var ama eski sistem diye gaz doldurtturamıyorum yeni sisteme çevirmek gerekiyormuş