Vectra A Şanzuman Tamiri Ankara Tavsiye

onur_vectra_a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abilerim ve kardeşimlerim selam, benim araba bir kaç zamandır sola dönüşlerde alttan vuruntu sesi yapıyordu. Sonunda fırsat bulup servise götürdüm. İstavroz dişilerlerinde boşluk olduğunu söylediler. Lifte alıp difrensiyeli elle hareket ettirince "tık tık" diye boşluk sesi geldiğini gördüm. Bu dişli takımını değiştirmek yerine çıkma muayyer şanzuman almamız gerektiğini söylediler. Ben ise alacağımız şanzumanın istavroz dişlisi sağlam olsa bile vites dişlilerinde sorun çıkabileceğini düşünüyorum. Çıkmacılar 1 hafta garanti veriyorlarmış. 10 gün sonra kitlenirse verdiğim bütün para boşa gidicek ve yolda kalmış olucam.
Yetkili servise sıfır şanzuman sorduğumda 12 bin tl'den fazla olduğunu ve tedarik edilemiyeceğini öğrendim. Sizlerden rica bana Ankara'da bu istavroz dişlilerini değiştirebilcek yada bir çözüm bulabilcek şanzumancı tavsiyesinde bulunmanız. İnternetten araştırdığım kadarıyla Şaşmaz Sanayisinde bolca şanzuman tamircisi var. Ama sizlerden birinin tanıdığı yada memnun kaldığı usta varsa ona gitsem çok daha iyi olucak benim için. Cevaplar ve ilgiliniz için teşekkür ederim :)