vectra ama hangisi??

whitestorm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ben 98 model vectra almak istiyorum.. ama kararsızım 98 1.6 mı alayım lpg li yoksa 98 2.0 cd mi alayım lpg tabiki. 1.6 model de donanım pek yok birde 1.6 da bıraz güçsüz aceba lpg ile iice zayıfmı olur??? siz ne önerirsiniz??:eek:

tiytik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alacak isen 2.0 CD al opsiyonu çok birde motor çok güçlü lpg olursa hele yakıt probleminde olmaz.bende 1998 CD 2.0 16V var sınıfının en güzel arabası, benim yorumum bu. saygılar....

CEVİK_1982

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bencede cd Motorun büyük olması korkutmasın seni.Ama dikkat et eğer sorunlusuna denk gelirsen başın ağrır.

arslanamca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alma kardeşim vectra mectra bende bu da ikincisi.. anasını satıyım bi arasbanının her tarafımı kötü olur . ben sadece dışını seviyorum görüntüsünü .. git honda al.. honda hayat onda valla

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.6 ile 2.0 ın uzun yolda nerdeyse hiç farkı yoktur yakıt olarak.. şehir içinde çok farkeder yakıt.. ama 1300 kiloluk bir arabaya da 1.6 motor koyunca arabanın hakkını vermiyor bence.. madem lpg takacaksınız o zaman bence 2.0 alın..

whitestorm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alma kardeşim vectra mectra bende bu da ikincisi.. anasını satıyım bi arasbanının her tarafımı kötü olur . ben sadece dışını seviyorum görüntüsünü .. git honda al.. honda hayat onda valla

ne oldu ya merak ettim valla geçmiş olsun...çok opelciyle konuştum memnunlar..:eek:

otto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biraz genel olacak ama.
hangi arabayı alırsan al full olanını al derim.
2000 cd daha iyi bir seçim bence

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gidip haşat araba alan nasıl ağlıyor bak..

alacaksan temiz al yoksa alma ;)

H

hkndvc

Bilgi Girilmemiş
temiz bi 2.0 cd al memnun kalırsın.