Vectra B 97 model yol bilgisayarı ayarı Yardım...

g0rky06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Akü kutup baslarını sökünce yol bilgisayarı sıfırlandı saat tarih ayarı yapılması gerekiyor yardımınızı bekliyorum zaten sadece 2 tane dügmesi var ama yapamıyorum ..

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Saat simgeli butona 3sn basılı tuttuğunda ayar için saat ve tarih rakamlarının yanıp sönmeye başlaması gerekli

SERCAN006

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
saat sımgelı butona basılı tut tarıh yanıp yanıp soner sonra yandakı tusla tarıh gununu ayarla sonra gene saat olan tusa bı daha bas yandakı tusla bu sefer oldugun ayı ayarla sonra tekrar saat tusuna bas yılı ayarla sonra bunları tekrar edıp saatı ayarla ayarlmalar bıtınce tekrar saata bas ayar bıtmıstır:D

g0rky06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
saat sımgelı butona basılı tut tarıh yanıp yanıp soner sonra yandakı tusla tarıh gununu ayarla sonra gene saat olan tusa bı daha bas yandakı tusla bu sefer oldugun ayı ayarla sonra tekrar saat tusuna bas yılı ayarla sonra bunları tekrar edıp saatı ayarla ayarlmalar bıtınce tekrar saata bas ayar bıtmıstır:D

saat simgeli butona basılı tutuorum ama yanıp yanıp sonmuyor ayar gelmıyor :S

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
olmuyor hocam ayar yapamıorum yanıp yanıp sönmüyor 2 tusu da denedım 10 sanıye kadar bile basıorum yine olmuyor :D
tuşun basış acısında problem olabilir... sen üstünde saat olana deişik açılardan bas en az 5sn basılı tut elbet olur... benimde tam basmıyordu boş bir zamanımda açıp tuşların arkasındaki plakatı temizledim ve yeniden yerleştirdim şimdi çok daha rahat basıyor...

g0rky06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tuşun basış acısında problem olabilir... sen üstünde saat olana deişik açılardan bas en az 5sn basılı tut elbet olur... benimde tam basmıyordu boş bir zamanımda açıp tuşların arkasındaki plakatı temizledim ve yeniden yerleştirdim şimdi çok daha rahat basıyor...
peki denicem bunuda ins olur ya ıcını acmak kolaymı neresınden acılıyor.

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki denicem bunuda ins olur ya ıcını acmak kolaymı neresınden acılıyor.
içini açmak çok kolay değil.. daha doğrusu biraz uğraştırıcı... komple km sayacını çıkartıp ondan da yol bilgisayarını çıkartmak gerekiyor... gerçi siz sadece düğmeleri değiştireceğiniz için gene komple km sayacını çıkartıp km sayacının önündeki plastiği çıkartcaksınız.. önce deişik açılarda o tuşlara basmayı deneyin ondan sonra çalışmazsa sökersiniz... kolay gelsin...

g0rky06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
içini açmak çok kolay değil.. daha doğrusu biraz uğraştırıcı... komple km sayacını çıkartıp ondan da yol bilgisayarını çıkartmak gerekiyor... gerçi siz sadece düğmeleri değiştireceğiniz için gene komple km sayacını çıkartıp km sayacının önündeki plastiği çıkartcaksınız.. önce deişik açılarda o tuşlara basmayı deneyin ondan sonra çalışmazsa sökersiniz... kolay gelsin...

saolun tsk ederım.