Vectra-B Debriyaj Kavraması

ugurbaysal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.ugurbaysal.xm.com
evet şimdi daha iyi anlıyorum.
benimkinin de zamanı gelmiş. ama ben böyle aldım. aldığım kişi bana normali bu demişti. demek beni kandırmış :) daha önce opel mi kullandık bilelim :) gözünü sevem doğanın :)

woha

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
4.sefer degişiyor

BENİM ARABA 270 BİN DE YARINDA DEGİŞİRSEM ki bu sefer bitmeden degişecek merkez bozuldugu için hidrolik patladı komple degişmesi gerekiyormuş.ben debriyajı ne zaman degişsem 500 km aşgıda ondan sonra yukarı kalkıyor.fazla canını sıkma benim kalmamıssın yolda en azından

Son düzenleme:

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
BENİM ARABA 270 BİN DE YARINDA DEGİŞİRSEM ki bu sefer bitmeden degişecek merkez bozuldugu için hidrolik patladı komple degişmesi gerekiyormuş.ben debriyajı ne zaman degişsem 500 km aşgıda ondan sonra yukarı kalkıyor.fazla canını sıkma benim kalmamıssın yolda en azından
biraz isten anlasan yolda kalınmaz aslında ama nerden bılecenki. hırdrolıgı ekleyip hava alsan bı muddet daha ıdare ederdı

woha

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hidrolik nerden ekleniyoki üstte kabı mı var.havası nasıl alınıyor.

muratsari

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende de aynı problem var. Arabayı da yeni aldım :( Acaba değiştirsek kaça mal olur?

ugurbaysal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.ugurbaysal.xm.com
biraz isten anlasan yolda kalınmaz aslında ama nerden bılecenki. hırdrolıgı ekleyip hava alsan bı muddet daha ıdare ederdı
Usta,şimdi bu debrajı servise gösterdim. Bana bi süre daha gider dediler. Ama değiştirmek istersen 500 ytl yi bulur dediler. Ben size sorayım bi dedim.

Sorun debriajın yukarda kavraması. Büyük bir ihtimalle baskı balatası bitmek üzere. Var mı bana ortalama fiyatı şudur diyebilecek biri?

Şimdi senin anlattığın çözüme gelince: Bu debriajı bir süre daha kullanabilmek için ne yapacağımızı biraz daha cahillere yönelik anlatabilirsen çok makbule geçer kardeş. Ayrıca bu yöntemle debriaj daha aşağıda mı kavrayacak?