Vectra B Egzantirik sensörü kablosu

Bulent SARI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam bendede aynı vaka oldu daha sonra komple yanmaya basladı sensörü krank devir sensörü ile beraber değiştirin birde mümkünse orginal takın ben 3 yan sanayi taktım yine yandı beyin arıza yaptı daha sonra bana maliyeti 500 tl oldu gidip ilk başta orginal alıp taksaydım sıkıntı yaşamazdım...

psidia

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam bendede aynı vaka oldu daha sonra komple yanmaya basladı sensörü krank devir sensörü ile beraber değiştirin birde mümkünse orginal takın ben 3 yan sanayi taktım yine yandı beyin arıza yaptı daha sonra bana maliyeti 500 tl oldu gidip ilk başta orginal alıp taksaydım sıkıntı yaşamazdım...

O zaman bende daha fazla zaman kaybetmeden değiştireyim bari.Ben orjinali ile değiştirmiştim ama çok kısa sürdü bu sefer :( Size de geçmiş olsun umarım tamamen kurtulmuşsunuzdur.

Bulent SARI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öle görünüyor fakat açıkcası korkuyorum tekrar yanmasından dışarda 50 liraya satılanlar orginal değil gm siemens yazdığına bakmayın ilk başta iyi çalışıyor galiba bana göre motor ısınınca içindeki devreyi bozuyor gibime geldi serviste orginali 120 150 arası değişiyor