Vectra b egzos manifoldu delikli deliksiz ne demek?

gökhan

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Vectra b aracımım manifoldu tekrar çatladI.Daha önce kaynattırmıştım fakat yine çatladı.Şimdi manifold alacağım fakat manifold delikli ve deliksiz olarak iki çeşitmiş.Hangi tip olduğunu nasıl anlayacağım.Motor tipi x20xev.Resim eklemeye uğraştım fakat ekleyemedim.

obnaxious

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Vectra b aracımım manifoldu tekrar çatladI.Daha önce kaynattırmıştım fakat yine çatladı.Şimdi manifold alacağım fakat manifold delikli ve deliksiz olarak iki çeşitmiş.Hangi tip olduğunu nasıl anlayacağım.Motor tipi x20xev.Resim eklemeye uğraştım fakat ekleyemedim.
Parçayı bulabildiniz mi? Bulduysanız, değişimi ile birlikte kaça mal oldu?

gökhan

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Parçayı bulabildiniz mi? Bulduysanız, değişimi ile birlikte kaça mal oldu?
Hayır.Değiştirmedim.Usta böyle gider bu ses yapmaya ve kaçırmaya başlarsa çaresine bakarız dedi.O şekilde kullanıyorum.

obnaxious

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Hayır.Değiştirmedim.Usta böyle gider bu ses yapmaya ve kaçırmaya başlarsa çaresine bakarız dedi.O şekilde kullanıyorum.
Benimki de aldığımda ses yapar şekildeydi. Isınınca azalıyor. Özel bir Opel servisindeki usta, ben marşa basar basmaz, sesin manifolddan geldiğini ve çatlak olduğunu söyledi. Değişimine "her şey dahil 900-1000 TL arası olabilir" dedi. Bilen arkadaşlara soruyorum, acaba bu fiyat normal mi?