vectra B Far

condortr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm arkadaslar,benim vectra B 2,2 dti arabanin ön farlari cam yani tas cizikleriyle dolu,forumda diger arkadaslarin far temizligi ile ilgili yazilarini okudum,temizlenmesi hakkinda cizikler derin oldugunda gerek gormedim temizlemeye degistirmeye karar verdim, benim sorucam soru ise benim arabada xenon yukseklik ayari otomatik olarak yapiyor kendisi,orjinal far mi daha iyi olur taktirsam yoksa yan sanayi angel far veya yeni cikar led li farlar var (audi tipi) diyeyim sizce hangisini taktirmaliyim veya soyle sorayim gece aydinlatmanin zayif oldunu dusunuyorum xenonlara baktirdim iyi dendi yan sanayi far alirsam angel far veya ledli far gece goruste degiskenlik olurmu yoksa direk orjinal farmi taktirayim orjinal farlar bosch marka,yan sanayi farlar ise dayline dectane markasi
saygilar,

arkantos

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence orjinal far taktır ama paran varsa xenon daha iyi yoksa orjinal taktır ama ampuller led li olsun bu arada ampullerin tanesi 60 tl

condortr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm
eski olan zaten xenon lu aliacm far xenon optikli olcak xenon var zaten gerek yok yeni almaya