vectra b gt eksantrik teknik verileri

alperd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aerodinamiğin bu kadar etki etmesi inanılmaz yaa :sorry: ama diğer vites ve hızlarda değilde sadece son süratte fark olması da buna işaret ediyor cidden :sorry:

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aerodinamiğin bu kadar etki etmesi inanılmaz yaa :sorry: ama diğer vites ve hızlarda değilde sadece son süratte fark olması da buna işaret ediyor cidden :sorry:
asıl lastiklerin eğer orjinaline göre çok kalınsa farketmiş olabilir. neden dersen ecotehlerde 215 son hız ecotech gtlerde 230 son hız burdan da anlıyoruz ki son hızı da artırıyor bu yaptıkların.

M3 CSL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
son hız aracın ust devırlerdınde ciddi performans artısı yoksa o kadar artmaz. yanı artarda 210, 215 olur mesela..

ayrıca 215km cok dusuk bı rakam
aracın uzerındekı parcalar guzel verım verıyorsa tahmını 165 170hplere doru geldıysen 240km senın ıcın sorun olmamalı.. olayın lastıkten olduunu dusunmuorum.. benzer bı aracla rollıng yapılınca gercek sonuc ortaya cıkar;)

alperd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
son hız aracın ust devırlerdınde ciddi performans artısı yoksa o kadar artmaz. yanı artarda 210, 215 olur mesela..

ayrıca 215km cok dusuk bı rakam
aracın uzerındekı parcalar guzel verım verıyorsa tahmını 165 170hplere doru geldıysen 240km senın ıcın sorun olmamalı.. olayın lastıkten olduunu dusunmuorum.. benzer bı aracla rollıng yapılınca gercek sonuc ortaya cıkar;)

ahh nerdee 165-170 hp. 136'dan anca 150-155'e gelmiştir şuan. izmir'de dyno olsa anlaşılcak vaziyet. aydın manisa denizli nerde olsa gitcem dyno'ya nedir bu izmirlinin çektiği.

miynat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler uyardığın için.
saf yerine mi koyuyor yani beni "dragon" ben de abimiz diye saygıda kusur etmiyorum ama iyi eğlenmiştir umarım.

bak alper kardeşim konunun dragonla bir alakası yok. daha önce bir kaç başlıkta konuyla ilgili sorular sordun bende dahil olmak üzere bilgisi olan insanlar sana cevap yazdı.

headers, çip o eksantrikle bi halta yaramıyor diye söyledik boşuna zaman ve para kaybı olur dedik. sen dinleyerek değil yaşayarak öğrenmeyi seçtin neyse hayırlısı olsun Allah kaza bela vermesin artık.

M3 CSL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ahh nerdee 165-170 hp. 136'dan anca 150-155'e gelmiştir şuan. izmir'de dyno olsa anlaşılcak vaziyet. aydın manisa denizli nerde olsa gitcem dyno'ya nedir bu izmirlinin çektiği.
bızım arkadastada aynı motorun derecelısı var belkı konusumussunuzdur onla.. baya bı sağlıklıdır onun motor..
cıpını duzgun varsaydım nemarkaydı.. ama abartmısım egzantrıklerı colombo gibi dusundum..:) genede 160 olmalı.. motor kaç bınde?
olmadı ızmıre gelınce bı bakalım aracına dynoya cıkmadanda analayabılırız sağlık drumunu:)