Vectra b hakkında

knightrider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım hayırlı olsun, airbag kablolarını lehimletirsin önemli birşey değil. Klima da satan adam kullanmayı bilmiyordur :) sorun olmaz. Yol bilgisayarına gelince ölü piksel olayı kroniktir. Çok da önemli değil... Motor bakımlıysa sorun yok.

aselemetan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra b yi kesinlikle tavsiye ederim..arkadaşlar bilirler ben 1996 model bej sunroflu 2.0 cd16V arabamı yaklaşık 2 ay önce 13.500 sattım burda pazaryerinde var,bu zaman zarfında çok araba araştırdım bu fiyatlarda hiç birine ısınamadım, yarın kısmetse yine askeri personelde 98 model gri 2.0 cd 110.000 km de 14.000 ne razı onu almayı düşünüyorum.diyeceğim rahatlığı konforu ve öellikleri bakımından bu fiyatlarda en mantıklı araç bence bunlar ben 2 ay kullandım hastası oldum valla..yakıt konusunda gerçekten mükemmel şehir içinde tatlı bi sürüş agresif kullanmadan vallahi 0,15 kuruş yakıyo temmuzda da vergileri düşüyomuş ne olsun....

zoru başarmışsın hatta mucize !:eek:

Bulent SARI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım hayırlı olsun, airbag kablolarını lehimletirsin önemli birşey değil. Klima da satan adam kullanmayı bilmiyordur :) sorun olmaz. Yol bilgisayarına gelince ölü piksel olayı kroniktir. Çok da önemli değil... Motor bakımlıysa sorun yok.
Klima çalışıyor herhangibir promlem yok birde ekran devamlı 1994 gösteriyor sanki durmuş gibi fakat radyoda frenkansı felan gösteriyor bide araç çok yakıyor 20 tl lik gazla 65 km gitti lpg de :D lpg kitinde lo gaz yazıyor dandik bişi galiba yarın bi baktıracağım yalnız araç dehşet kaçıyor tık ses yok çukurlara girerken virajlarda savurma desen oda yok gerçekten güzel araba :) arabama yavaş yavaş ısınıyorum yakıtı biraz fazla ama gülü seven dikenine katlanır :)