Vectra b hakkında

__PraMiT___

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bülent bey bende 97 b var. Lpg de şehir iiçi 170 yakıyor. şehirler arası 120 ye düşüyor yakıt. Çok memnunum.

nasıl o değerlere ulaşabiliyorsun arkadaşım varmıdır bunun bi yolu yöntemi? benim arac vectra b 2.0 CD ve şehir içi 0.25 kr dan aşşa inmedi hiç.
eğer varsa bi yöntemi az yakması konusunda yapalım. bujiden mi lpg markasından mı neden kaynaklanıyor?
zavoli var ve opetten alıyorum lpg yi.

Bulent SARI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Motorun durumundan kaynaklanırdır belki çünkü bizim eski aracımız hundai accent 1.5 di. Aracın segmanları iyice gitmişti şehir içinde 200 krş civarı yakıyordu hatta 220 krş a kadar çıkıyordu.Segman atılıldıktan sonra bu değer 170 krş lara kadar indi.Km'si düşük olduğu taktirde önceki sahibi yağını zamanında değiştirmemiş o yüzden motoru iyi değildi.Memleketeki arkadaşın 96 vectrası (b kasa) 200 krş civarı yaktığını söylüyor bakalım yarın aracı teslim alacağım izlenimleri burda aktarırım.

HALİL_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra b yi kesinlikle tavsiye ederim..arkadaşlar bilirler ben 1996 model bej sunroflu 2.0 cd16V arabamı yaklaşık 2 ay önce 13.500 sattım burda pazaryerinde var,bu zaman zarfında çok araba araştırdım bu fiyatlarda hiç birine ısınamadım, yarın kısmetse yine askeri personelde 98 model gri 2.0 cd 110.000 km de 14.000 ne razı onu almayı düşünüyorum.diyeceğim rahatlığı konforu ve öellikleri bakımından bu fiyatlarda en mantıklı araç bence bunlar ben 2 ay kullandım hastası oldum valla..yakıt konusunda gerçekten mükemmel şehir içinde tatlı bi sürüş agresif kullanmadan vallahi 0,15 kuruş yakıyo temmuzda da vergileri düşüyomuş ne olsun....

Bulent SARI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar aracı aldım bir kaç sorun olacak koltukların döşemelerinin bazı yerleri deforme olmuş kılıf olurmu nasıl bir kılıf önerirsiniz birde kaportoda ufak taş izleri birde kapı kenarlarında hafif krozyonlar var boyamadan rütüş yapılırmı .

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yakıt konusunda gerçekten mükemmel şehir içinde tatlı bi sürüş agresif kullanmadan vallahi 0,15 kuruş yakıyo temmuzda da vergileri düşüyomuş ne olsun....

kıraç'ın bir şarkısı varya hani...
yemin etme tutamazsın...:confused: 15krş öyle mi? kaç lt yakıyor acaba 100kmde hesabınızda bir hata olmasın yada sizin ş.içi kavramınız farklı. 5. viteste 70km hızla falan mı ş.içi diyorsunuz?

__PraMiT___

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra b yi kesinlikle tavsiye ederim..arkadaşlar bilirler ben 1996 model bej sunroflu 2.0 cd16V arabamı yaklaşık 2 ay önce 13.500 sattım burda pazaryerinde var,bu zaman zarfında çok araba araştırdım bu fiyatlarda hiç birine ısınamadım, yarın kısmetse yine askeri personelde 98 model gri 2.0 cd 110.000 km de 14.000 ne razı onu almayı düşünüyorum.diyeceğim rahatlığı konforu ve öellikleri bakımından bu fiyatlarda en mantıklı araç bence bunlar ben 2 ay kullandım hastası oldum valla..yakıt konusunda gerçekten mükemmel şehir içinde tatlı bi sürüş agresif kullanmadan vallahi 0,15 kuruş yakıyo temmuzda da vergileri düşüyomuş ne olsun....

Şehir içi 0.15 krş diyorsunuz. ciddimisiniz? daha şehir içinde bu tarih itibari ile yani lpg nin bar fiyatı 2.07 yi geçmişken 2.0 motor vectra ile şehir içinde 0.15 krş?
walla üstadım şunun formülünü bana da ver. arabaya binmeye korkuyorum yakıt parasından :D
şehir içi 0.25 krş dan aşşa düşmüyo.

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
0.15 leri ben dizelde yakalayamıyorum bunasıl oluyorrr neyse konu yakıt savaşına dönecek yineee

__PraMiT___

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
neyse konu yakıt savaşına dönecek yineee[/QUOTE]

Döndü bile. 15 krş yakan arkadaşın formülüne talibim :))