vectra b hava debimetresi 90 ytl

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
cemdigital2003' Alıntı:
ustalar geçen hafta debimetre cortladı ustamla konuştum değiştirmene gerek yok sen lpg kullanıyorsun o parça benzinde iş görür arıza ışığı kafana takılmazsa mesele yok dedi nispeten rahatladım ama biraz araştırayım dedim yetkili servis 550 ytl+işçilik dedi özel servis orjinal 550 ytl yan sanayi 240 ytl dedi bosch car servis orjinal 350 ytl dedi en son sanayide opel parçacılarını gezdim orjinale 450/540 ytl arası fiyat çektiler son uğradığım yer yan sanayisi var 90 ytl uzun zamandır satıyorum hiç şikayet gelmedi dedi hatta orjinali kendiside çok saçma ve kazık bulduğu için pek getirmiyormuş epeyce sohbet ettik başka parçalarda aldım ufak tefek birde taksit yapayım bundan sonra hep buraya gel dedi 5 taksit yaptı parçayı beraber taktık arıza ışığı hemen söndü rolantide ufak bir düzensizlik vardı düzeldi sizlerle paylaşmak istedim....:alkis:
slm aldığın hava debimetresi beyaz kutu içinde ise muhakkakki sorun çıkartacak ama inşallah sorun olmaz

ismail_budak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
karaf' Alıntı:
Arkadaşlar affınıza sığınarak soruyorum, bu "hava debimetresi" sabahları araç soğukken çalıştırdığımızda fan gibi çalışan ve 50-60 saniye sonra duran şeymidir?
Eğer oysa benimkinde de (1996 Vectra GLS) bugün normalin dışında şiddetli sesler gelmeye başladı. Ustaya gittiğimde sesi dışında bir önemi yok dedi. Ciddi bir sorun açmaz böyle bin diyor.
Doğrumudur acaba? Fikirlerinizi bekliyorum.
bendede sogukken bi çalışıyo harıl harıl böyle otomatik rolantide arkadasın dedigi gibi 1 dakka sonra falan rolanti düşüyo seste normale dönüyo.aşırı bi ugultu ama bazen çalıştırıp hiç beklemeden gidiyorum 1.2. viteste yolda giderken bile harıldıyo...

cemdigital2003

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.feyzullahcinar.com
ismail_budak' Alıntı:
bendede sogukken bi çalışıyo harıl harıl böyle otomatik rolantide arkadasın dedigi gibi 1 dakka sonra falan rolanti düşüyo seste normale dönüyo.aşırı bi ugultu ama bazen çalıştırıp hiç beklemeden gidiyorum 1.2. viteste yolda giderken bile harıldıyo...
farklı şeylerden bahsediyoruz arkadaşlar benim bahsettiğim parça hava filitresinin hortumunun ortasında sizin dediğiniz akünün arkasında siyah yuvarlak oksijen fanı ve soğukken ses yapması normal zaten kısa çalışır

cemdigital2003

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.feyzullahcinar.com
tansugurler' Alıntı:
slm aldığın hava debimetresi beyaz kutu içinde ise muhakkakki sorun çıkartacak ama inşallah sorun olmaz
inşallah ustam ama takdir edersinki aradaki fiyat farkı az uz değil mecburen seçimi hesaplıdan yana yaptım kutunun rengi neyi değiştirir sorun çıkarsa götürür yenisi ile değiştiririm sen akıl ve doğrudan yanasında arada 400 ytl var memur için büyük rakamlar bunlar ustam.....