Vectra B Jant Önerisi ?

MehmetFurkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
resimden bişey anlayamamki sen lastiklerin üzerindeki ebatları yaz biyere ona göre fikir alışverişi yaparız..daha gösterişli bişey olsun diyorsan yeni jant ve lastik alabilirsin ama orjinal herzaman iyidir bende şuan aracıma orjinal jant arıyorum mesela..kendin kararını ver bi de şuan üstündeki lastik ebatlarını öğren ona göre konuşalım..

Yarın paslaşalım hocam tamamdır.

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Hissedilir tüketim artışı ve performans kaybı oldu. 17 jant bence son derece yeterli, üstü gereksiz, 16 kararı. 17 ve üzeri, lastik masrafı çok, hemde ince yanağık korumak çok zor oluyor. Direksiyon da Vectra da abartı sertleşiyor. Üstündeki jantlarınız maksimum 300TL eder, onu da çok çok zor satarsınız. Alacağınız jantlar çıkma, 17, üstünde idare eden lastik varsa ve MARKALI ise 1000-1500 Tl aralığında olacaktır.

Size önerim, forumdan The Day Walker isimli üyenin Vectrasını inceleyin. Opel jantı olarak çok yakışmış gerçekten.
16072012692.jpg

hasancorap

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardes senın orjınal jantın zaten 15 kalkıp 19 u nasıl takacaksın 18 bile zor oluyormus bende sordum hıc konfor kalmazmıs lastık yanagı ınceldıgınde bende degıstırmeyı dusunuyorum aynı bende senın gıbı fıkırsız kaldım
:D

MehmetFurkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardes senın orjınal jantın zaten 15 kalkıp 19 u nasıl takacaksın 18 bile zor oluyormus bende sordum hıc konfor kalmazmıs lastık yanagı ınceldıgınde bende degıstırmeyı dusunuyorum aynı bende senın gıbı fıkırsız kaldım
:D

:D:D Şef desene ne yapacagımızı iyice şaşırdık :D cumartesi bi gidip iyice araştırayım ben sanada dönüş yapayım artık napalım :D

MehmetFurkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hissedilir tüketim artışı ve performans kaybı oldu. 17 jant bence son derece yeterli, üstü gereksiz, 16 kararı. 17 ve üzeri, lastik masrafı çok, hemde ince yanağık korumak çok zor oluyor. Direksiyon da Vectra da abartı sertleşiyor. Üstündeki jantlarınız maksimum 300TL eder, onu da çok çok zor satarsınız. Alacağınız jantlar çıkma, 17, üstünde idare eden lastik varsa ve MARKALI ise 1000-1500 Tl aralığında olacaktır.

Size önerim, forumdan The Day Walker isimli üyenin Vectrasını inceleyin. Opel jantı olarak çok yakışmış gerçekten.
16072012692.jpg

tabiki illa 19 olacak diye bir kaide yok. 17 de ideal olabilir ama ince yanak istiyordum. şimdi sizde böyle diyince iyice kararsız kaldım hem performans hemde lastik acısından..lastikler Pırelli marka 1 aylık daha jantlarıda hosuma gidiyor aslında pek satma taraftarı değilim açıkcası yakısıyor yani. ama ince yanak bir geniş taban lastik istiyorum sorun burada bir tek. evet o arkadaşın aracınada gayet cuk diye oturmuş jantlar şimdi benim araç gri renkte dahada tatlı durur.bir konusayım ben o arkadaşla saolasın.

hasancorap

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vallah bende ne yapacagımızı bılemedım en ıyısı vectra c jantı alıp takmak :D

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vectra B araca C jantı takmak tam bir intahar, astraya Mercedes AMG replica jant takmak gibi bişey yani berbat bişey :D
Çıkma GT jantı ve orjinal ebatta 16" janta uygun lastik alın veya 17" BBS CH replica ve uygun boyutta lastik alın keyfinize bakın, aracınızı orjinallikten uzaklaştırdığınız her adım aracı modifiye diliyle söyleyecek olursak "Barzo Spec" olarak nitelendirir.

Şu aşağıdaki jantlar vectraya iyi gidiyor
http://www.e90post.com/forums/attachment.php?attachmentid=820228&stc=1&d=1360982657

paroda

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

16072012692.jpg

Bu jantların aynısından ocak ayında 5 adet ikinci el aldım... Bana 1150 TL ye mal oldu... daha aracıma takamadım 10 gün içinde kışlıkları çıkarıp takmayı düşünüyorum...o zaman resim paylaşırım...16 inç jantlar vectra b ye bence gayet yeterli... bir arkadaşımda 17 inc, 225- 45 -17 lastik ebatlı araçı vardı.. araba resmen yoruluyor. konfor sıfıra iniyor her cukuru hissediyorsunuz...Benim tavsiyem 16 inç bir jant almanız... bu ara Mehmet arkadaşımızın aracının üzerindekiler 15 inç... lastik ebatıda 195-65-15 gibi duruyor....
16.inç jant alıp 205-55-16 lastik ölcüleri ile gayet hoş olur diye düşünüyorum...
bijon ölcüleriniz de 5x110.... astra H lerin jantları cuk diye oturuyor...aşagıdaki linkteki bence fiyat olarak çok uygun... araçta nasıl olur bilemem ama orjinal bir jantı bu fiyata ben olsam kacırmazdım...(sahibindende bu tip ilanlar bulabilirsiniz-unutmayın en kötü orjinal jant en iyi çakma-çin malı janttan iyidir)

http://www.sahibinden.com/ilan/yede...pel-astra-h-16-10-kollu-jant-120392046/detay/

djsecooo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra b jant lastik

vectra b ye tam uyumlu tsw jant
ölçüler 205/50/17 önler hiç sürtmuyor
arkalar araba doluyken yolda esnedığınde surtuyor
yanağı 45 kullanırsanız oda surtmez.
yaylar orjınal spor değil

Ekli dosyalar

• DSC00554.jpg