Vectra b katalizör iptali

berkay1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar katalizör iptali egr valfinin iptali ilemi oluyor. Bu konuda biçok yazı ve görüş okudum.Kafam biraz karışmakla beraber egr nin iptali nin araç için daha faydalı olabileceği kanaati oluştu bende. Bilmem doğru düşünüyormuyum. Aracım 97 vectra b gls sıralı sistem lpg var çokta memnunum. Ulaştığım kaat doğrultusunda bende egr yi iptal ettirmek istiyorum. Bunun bana katacağı artılar nelerdir dezavantajı olurmu.Tecrübeli arkadaşlardan yardımlarını bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim...

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
senin aracın egr deyım yerındeyse 40 yıl kullansan gene bozulmaz.

berkay1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
egr den herhangi problemim yok. İptalinin bana sağlayacağı avantaj varmı. Bide neden bozulmaz...

berkay1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eski bir konu. Hiç kimse görüş yazmamış. İptal eden varmı, ne gibi değişikliklerle karşılaştı?

zafzaf00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
egr için mehmet gazihana danışacaksın. egr diye ara forumda gazihanın bol miktarda yazısı var.

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
egr genelde dizel araçlarda sıkıntı kurumdan dolayı ama katalizörü iptal edebilirsin motorda rahatlama olur.lpg olduğu için çabuk dolar zaten katalizör

sinan38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:kop::kop::kop:Ustanın iyisi parça arrtırandır....Türk mantığı.....imkanın var ise yenile....boşa koymazlar....süs de olmaz...:kop::kop:

H

hkndvc

Bilgi Girilmemiş
egr 2000 motor vectralarda sorun çıkarmıyor.
sorun çıkarmayan bir parçayı da iptal etmenize gerek yok diye düşünüyorum...

SERCAN006

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benım bı arkdas katalısatoru ıptal ettı onun yerıne headers bagladı eger ıptal edıp headers bagalmazsan bıraz ses fazla cıkıyo headersı takınca kucuk vıteslerde arabanın hızlanması dahada hızlı oldu ayrıca katalısatoru ıptal edınce cok az yakıtı artıyo egr yıde ıptal etmene gerek yok bence

KARTAL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.edizce.com
Bende 15 gün önce 97 Opel Omega'mın sorunlu olduğu 2 kataliği iptal ettirdim, tanesi 200 TL'den 400'e halletti usta. Yerine ne taktı bilmiyorum ama şu ana kadar hiçbir sorun çıkmadı gayet memnunum üstelik sorunsuz araç muayenesindende geçtim. Orjinal taktırsaydım komple 3.000 Tl'yi buluyordu değermi bilmem, bilgi ekranında hata da göstermedi.