Vectra B Mi, Yoksa C Mi Tercihiniz Hangisi?

VECTRA B Mİ YOKSA C Mİ

• VECTRA B

Oy: 202 56.0%
  • VECTRA C

Oy: 159 44.0%

• Kullanılan toplam oy
    361

exclusive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opelin yeni yüzüne biz pek ısınamadık.. astra g içinde aynı şey geçerli h den daha güzel bence.... artık birbirine benzeyen köşelerden kesilip attırılımış arabalarla doldu etraf.... eski estetik tasarım anlayışı sarsılmış durumda
önceden vectra d sınıfındaki rakiplerinde olmayan değişik çizgisi ve spor duruşuyla avantaj sağlıyordu değişik bir alternatifti (passat vb rakiplerine karşı) ama vectra c itibariyle passat a yenik düştü gibi çünkü artık d sınıfındaki genel çehre içine kendide girdi..

Son düzenleme:
G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
ben küfür yemiyorumdur herhadld:)) bu arada her zaman yeni yenidir....

arcatera

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tabi her zaman yeni yenidir ama şunuda unutmamak lazım her zaman bir b kasa teknolojik donanım açısından bir c kasa seviyesine getirilebilir iş paraya bakar

bunu yapanda çok insanlar var arabalarını seviyorlar satmak istemiyorlar adam servise diyor ustam bunun yenisinde neler var şunlar var hangilerini benim arabaya tatbik edebiliriz şunları iyi hepsini et diyor var yani bu tip araçlarda araç sahipleride. ben zamanında bir arkadaşın vectra gt mi artık bilmiyorum spor versiyonu gts mi oluyor b kasanın ona binmişdim araç sahibi arkadaş öne arkaya park sensörü içeri arka cama elektrikli perde xenon far deri döşeme falan epey masraf yapmışdı arabanında gözle görülür bir kalite farkı vardı içinde de dışındada bindinmi araca vectradan ziyade mercedese binmiş gibi oluyordun önüde arabanın ahşap kaplama yapmışdı arabaya çok ağır kaliteli bir hava katmışdı

KaptaN55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.google-tc.com
B'den inip C' ye binmem :)

Vectra B yeni çıkan bir çok arabadan bile çok daha sportif,atak...

S

siyah10

Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar bende c diyorum. 2004 c/1 sıfır aldım.Daha sora B/2 aldım.
Konfor istiyorsanız kesinlikle c diyorum...Performanssa B/2 2.0 motorlu olanlarından olmalı...