Vectra B Mi, Yoksa C Mi Tercihiniz Hangisi?

VECTRA B Mİ YOKSA C Mİ

• VECTRA B

Oy: 202 56.0%
  • VECTRA C

Oy: 159 44.0%

• Kullanılan toplam oy
    361

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Nickimden de anladığınız gibi Vectra B2 hayranı idim. Taa ki yeni aracımı alana dek..Kullanmadan, dışardan bakarak karar vermeyin, tekrar söylüyorum C bambaşka birşey. Araba yolda gitmiyor havada kayıyor sanki. 1.6 Performansıda yeterli derecede iyi ayrıca, eski 1.6 lar gibi değil, şanzumanı farklıymış, servisim söyledi. LPG ile kullanıyorum ona rağmen basınca gidiyor ama fark şu basmak istemiyorsunuz, huzurlu, abartısız söylüyorum arabadan inmek istemiyorsunuz, yolculuklar çok çabuk bitiyor gibi geliyor, uzak yerlere gitmek istiyorsunuz..Dahası var, binin kullanın görürsünüz...

H

hkndnmz

Bilgi Girilmemiş
tabıkı c kasa. normal televizyonda maç izlemek var bir de plazma da.

real-c

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar..

Sizce Hangisi Vectra B Mi Daha Güzel Yoksa Güncel C Mi
Ben C Kasadan Nefret Eden Onu Alacak Para Varken Hala B Kasayi Tercih Eden Biri Olarak şunu Diyorum Ki Kesinlikle B
başlıkta tercihiniz yazamamışım neyse kusura bakmayın

Nefretmi çok ilginç ... LÜTFEN nefret çok güçlü bir duygudur SAYGILAR SEVGİLER forum için güzel bir kelime degil nede olsa OPEL

Ayrıca Vectra c daha yeni 10 sene sonra C kasanın arızaları ortaya cıkacak demişsiniz .....( 10 sene sonra biz arızalarla ugrasırken !
size de gün dogacak nedenmi ÖTV zamanı gelmiş olacak yaşından dolayı ) :) ŞAKA bir yana biz OPEL ailesiyiz hepsıde bırbırınden hoş .. forumda arkadaşlarında dedıgı gıbı herkezin bindigi araba kendine güzeldir
OPEL'in bütün kasalarında farklı guzellıkleri var ayrıca b kasada çok farklı ve hoş bir araç

free82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İkisininde kendine has güzellikleri var ancak ben c kasayı tercih ederim.