Vectra B Mi, Yoksa C Mi Tercihiniz Hangisi?

VECTRA B Mİ YOKSA C Mİ

• VECTRA B

Oy: 202 56.0%
  • VECTRA C

Oy: 159 44.0%

• Kullanılan toplam oy
    361

BATTAL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1996 ile 1998 arası b kasalarda elektrik ve elektroniğinden çok sorun çıkarıyo diye biliniyor o yüzden c diycem

yusufaltintepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla b kasa ne kadar spor dursada c kasaya göre bence c kasa ileri bir teknoloji ve daha bir oturaklı ağır abi arabası ben c derdim :)

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
makyajlı olursa c kasa hele birde gts yada opc ise muhteşem olur. Hayllerimin arabası :) ilk arabam vectra a kasaydı onu bile görünce hala içim gidiyor.

MECİT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben vecra b kullanıyorum,,ama vectra c serisinede hayranım..araba çok kemikli,,kapıyı kapattığındaki o tok ses beni bitiriyor..

simurg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anket kafa kafaya gidiyor 50/50 aslında b serisine benzer bir kasa yapsalar süper olur yoksa bende katılıyorum NCAP'tan 2 yıldız alan araca 2006 yılında binmek mantıklı değil zira neredeyse min sınıfta bile 4 yıldız almayan kalmadı. Ama 10 yıllık bir araç için o günü düşünürseniz iyi derece 2 yıldız zaten BMW, mercedes, ford falan da batmış o yıllarda. Sadece volvo, saab bakarsanız zaten bu iki firme NCAP'ı bu hale getirmiştir. İlk 5 yıldızı laguna aldıktan sonra uçtu zaten ama hatırlatmak lazım C kasa hala 4 yıldızlı ve ciddi hasar veriyor sürücü ve ön koltuktaki yolcuya.
B kasayı düşünürsen bence yeni focus çok benziyor hele arkası tam b kasa vectra hatta gece ışıklara yaklaşırken karıştıyor insan. O araç o dış yapı ile 5 yıldızlı, accord sivri burunlu b kasa tipinde 5 yıldızlı, C kasa dev gibi duruyor ama bence kaliteli ve spor durmuyor. Şu an başka alternatif olmadığı için C kasa seviliyor bence yoksa sevilecek yanı yok. Yeni astra sedan bile daha uzun C'den ve bence daha spor duruyor. OPEL sportif görünümlü araç üretirdi o yüzden gençler severdi şimdi bişiy soracam C kasa sevenlere C kasa tipik amerikan mı, alman mı elinizi vicdanınıza koyun.
DODGE, Crysler 300 M gibi hantal bir araç, matrix filmindeki cadillac'lar gibi.
Bu araçlar E sınıfı vecra D sınıfı orta sınıf araç. Yani bence eskiye dönmeli vectra o eski spor moduna. Nerde o eski yan aynalar üstüne tanımam dış görünümde.
General motors'a bir mail attım geçen istekler dikkate alınacaktır, yeni vectra herkesin ibeklentisini karşılacaktır yazmış sorumlu şahıs Albert Gruhte bakalım görecez....

simurg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence C kasada 10 yaşını doldursun onda da bir sürü sorun çıkar C kasa yeni sayılır. B kaç yıldır yollarda haliyle herkes anladı nerde ne zaman sorun çıkartır diye. Bir bekleyin 2010'da falan forum durursa özcan demişti dersiniz....

Experience

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Vectra b üretildigi yıllarda da serviste elektronik problemlerle bogusan kullanıcılar vardı ama c de durum farklı,çok çok daha az.O yüzden katılmıyorum bu görüşe

tnng yln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
M@honi' Alıntı:
Vectra C/1
vectra22pm2.gif

Vectra C/2
pic061024eb0.jpg

Vectra B/1
opelvectrab01uc2.jpg

Vectra B/2
adszdd8.png

B kasayı çok beğeniyorum ama tercihim C kasa bi GTS den yana çok deli bi araba yaa hastayım OPC de tercihimdir yani :D :D

MAHONİ KARDESIM AYNEN OYLE OPC BASKASI YALAN :)

ekselans0001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla ben tercihimi b den yana yaptım daha spor bi görünümü var c çok ağır be yaa kodaman arabası gibi.... b kasa iyi bence sahsen ben 18 görünümlü 23 yaşında biri olarak c kasaya binsem arkamdan bi sürü küfür yerim baba parası yiyo diye:)