Vectra b OBD2 sorunu

Capricornm

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
Merhabalar, 98 model Vectra CD 2.0 aracıma (x20xev) obd2 bluetooth ile bağlanmak istiyorum. Araca teknik servis rahatlıkla bağlanabiliyor fakat ben piyasada ve çinde satılan cihazlarla bağlanmayı denedim olmuyor. Bu aletten anlayan var mı? Hangi versiyon cihazla çip kodu falan detaylı bilgi verebilecek varsa çok sevinirim. Rusyada bağlanmayı başarmış bi çok kişi var, kullandıkları cihazların marka model ve versiyonlarını paylaşmadıkları için görsel olarak cihazın şekli ve tipi yeterli referans olmuyor. Aktifte kullanan veya kullanmış olan varsa bu alanda paylaşarak bir çok vectra kullanıcısına yardımcı olabilirse bizler için geliştirme amaçlı çok yardımcı olmuş olucak. Şimdiden teşekkür ederim.

addim27

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Torque uygulaması ile bağlanıyorum, bağlantı kurulunca cihazda yeşil ışık yanıp sönüyor..

Salimbasev

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
O cihazların bir sürümü bağlanıyor bir sürümü bağlanmıyor bende almıştım bendeki 96 vectra b cdx 2.5 v6 aracıma bağlanmıyordu arkadaşımdaki bağlanıyordu üstündeki etiket yolunduğundan sürümünü alamamıştım uygun cihaz sürümünü bulmak lazım hepsi bağlanmıyor maalesef