vectra b ses sorunu

selimkocer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar yaklaşık 2 ay dır aracımdaki gelen sesi arıyordum 4 veya 5 ayrı usta baktı ön düzende baya bi parça değiştik belki 10 veya 15 defa lift kaldırdık alt takımlarda sökmediğimiz takmadığımız sıkmadığımız yer kalmadı sanki yağsız kalan bi metal sallanırda vic vic diye ses yaparya öyle bi ses geliyodu vel hasıl biz bu sesi kesemedik...
geçengün aracın yagına suyuna bakıyordum bide baktım camurlukla motor kaputu arasındaki lastik takozlar yok hemen ordan bi sünger kestim arasına koydum acaba ses bundanmı motor kaputumu sallanıyo diye aynen tahmin ettiğim gibi cıktı ses kesildi o kadar uğraştık olmadı okadar parça değişdi lastik değişti işte böyle bu bi ders olsun bize bundan sonra bi şey olursa açacam motor kaputunu uzun uzn bakacam nerde ne var faydasını da gördüm nitekim .
neyse başınızı ağrıttım ...

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Saolasın abi ya gerçekten bizde olsak bizde gideriz takımı indirir geri toplarız ama sorunu sadece lastikmiş meğersem faydalı bi topic olmuş teşekkür ederiz;)

ogretmen82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sağol abi tecrübelerini bizimle paylaştığın için.

mhakkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya benim arabada çukurlarda küt küt vuruyo nedendir. sanki süspansiyonlar yok arabada. millete rezil oluyoz.