Vectra B ufak çaplı modifiye.. Düşünceleriniz ?

ali2626

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar aracımı ufak ufak değiştirme çabası içindeyim.
Öncelikle Vectra B GT standart karlıklarıyla başlamak istiyorum. Netten bi ilan buldum ilan sahibiyle irtibat kurdum bikaç gün içinde sipariş vericem netteki araştırmalarıma göre bu ürünün fiyatı bana oldukca uygun geldi.
İlan budur.. http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...ectra-b-on-tampon-alti-karlik-47225569/detay/?

ön, arka, ve yanlar olarak takımını 170 tl ye (boyasız) olarak vericekler. Bu konuda önerileriniz nedir. Daha önce bu kişilerden alış veriş yapan varmı?

Daha sonra logosuz ön panjur, egsoz, angel far ve stop düşünüyorum.. Sizinde fikirlerinizi almak istedim..

Birde aracımın muaynesine az kaldı sayılır. Muaynede bana sorun çıkartırmı bu ekleyeceklerim ?

Resimler içinn kusura bakmayın boyutlanrımadım imageshack.us sitesindeki sıkıntı yüzünden başka bi siteden upload ettim

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yan marspiyel on ve arka karlik hos olur ama bunlara jant ta lazim benim kanaatimce... on panjurda saitment yada imsherin hos olur angel far ve stoplar da guzel durur... kolay gelsin...

Bulent SARI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bbs 17 jant yay filim, stop karartma ,logosuz panjur karartılmış b2 farı o kadar bence :) app plaka son olarak

ali2626

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
karlıkların, egsozun, ve angelların muaynede sıkıntısı varmı acaba ?

Lawrence

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Zenon koyu film cam egsoz la gittim hiçbiri sorun olmadı saçma seylerden hafif kusur yedim tabi bide filmden ama 20 dakikada vizemi aldım geçtim sorun olacağını düşünmüyorum...

ali2626

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Zenon koyu film cam egsoz la gittim hiçbiri sorun olmadı saçma seylerden hafif kusur yedim tabi bide filmden ama 20 dakikada vizemi aldım geçtim sorun olacağını düşünmüyorum...

şu an camlarda koyu amerikan film var ikinci fotoğrafda zaten camlar filmli. farları değiştiricem egsoz falanda takmayı dşünüyorum sıkıntı olmuyorsa bunları yaza kadar tamamlamayı düşünüyorum

06 HK 256

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
farları angel farlarla değiştirmeyi düşünüyorsan hiç değiştirme, çünkü çok kalitesiz ışık veriyor, pişman olursun. ama b2 farlarıyla değiştirebilirsin onlar daha şık duruyor..

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla henuz bi gelisme yok birader :) bekliyoruz