Vectra b yakıt tüketimi

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
35 kuruş 2.0 vectra için uzun yolda benzin tüketim değeridir. 20 kuruş civarı yakar lpg ile.

madman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yakıtın fazla çıkmasının sebeplerinden biri lastiklkermiş, yaz lastiği taktım, şuan 50 tl lik gaz ile şehir içi - dışı karışık 170 km gittim, 29 krş yapar, birde önceki gaz almını 2,8 tl den yapmıştım, şimdi bir yer buldum 2,5 tl ye oradan alacağım :sulanma:

kral_007

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yakıt Tüketimim normal mi?

2330 km yol yaptım .%80 uzun yol klima yarısında açıktır yolun 570 tl ile sonra geçen gün bp den yakıt aldım 50 Tl lik LPG 17 küsür lt lpg yaptı. 100 km sonra bitti ve ben gaza dokunmadan kullandım. ilk defa aldım bu petrol den daha öncesi de karışık aracı yeni aldım şehir içi ilk defa ölçtüm ne yapmalı bu nu düşürmek için

ogun06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2330 km yol yaptım .%80 uzun yol klima yarısında açıktır yolun 570 tl ile sonra geçen gün bp den yakıt aldım 50 Tl lik LPG 17 küsür lt lpg yaptı. 100 km sonra bitti ve ben gaza dokunmadan kullandım. ilk defa aldım bu petrol den daha öncesi de karışık aracı yeni aldım şehir içi ilk defa ölçtüm ne yapmalı bu nu düşürmek için

hızlı kullan :D ben öyle yapıyorum yol bilgisayarı 7.4 lt gösteriyo araç 9 litre lpg yakıyo full şehiriçi

kral_007

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gazlamadan bitti

gaza dokanmadan bitti bi de dokansak içer araç otomatik evet bunun bir etkisi var fakat bu kadar yakmaz ya benzin istasyonunda bir yamuk oldu ya da araçta var yamuk aldığım adam 162 bin de komple yaptırmış motoru triger pomplar felan ama bujiler değişmiş mi bilmiyorum şuan 170 binde aca bujiler değişsim faydası olur mu bide bostancı sanayide hem opelden anlayan hemde ucuz usta lazım var mı bildiniz

bwbdepor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra b 2000
şehir içi: 8 /8.5 /100km
şehir dışı: 5,5 / 6 / 100km

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sonradan teknoloji mi değiştirdi vectra b'lerde opel. Değerler inanılmaz.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gaza dokanmadan bitti bi de dokansak içer araç otomatik evet bunun bir etkisi var fakat bu kadar yakmaz ya benzin istasyonunda bir yamuk oldu ya da araçta var yamuk aldığım adam 162 bin de komple yaptırmış motoru triger pomplar felan ama bujiler değişmiş mi bilmiyorum şuan 170 binde aca bujiler değişsim faydası olur mu bide bostancı sanayide hem opelden anlayan hemde ucuz usta lazım var mı bildiniz
bostancı koprusunun altında max car yanında mustafa abi var...

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sonradan teknoloji mi değiştirdi vectra b'lerde opel. Değerler inanılmaz.

öyle şehirler var ki caddeleri hayalet şehir gibi, 50km hızla sabit ilerleniyor, anlık tüketim 5-6 litre olarak görünüyor. Bilecikte 1.6 leonla 11 litre şehir içi ortalama tüketimim varken afyonda 7.6 :D Hatta eskilerden bir resim paylaşayım, emektar 98" 2.0CD ile sadece şehir içi ortalama tüketimim :D Malzeme aşağıda :D

a3mw0j.jpg

2hz1gex.jpg