Vectra B

lacoste

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1997 Model Vectra B ye Flash Light(çakar) ve Angel Eye taktırmak istiyorum.
Flash Light'larin kutusunu koyacak icerde yer biliyor musunuz? Icerde yoksa motor kaputunun altında neresi uygun olur?Islanmaması lazım.

Angel Eye var mı?Nerde bulabilirim.

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
flash beynini içeride direksiyonun alt kısmına koyabilirsiniz ,en sağlam orası olur bence;angellı far bulunur vectra b'ye...

DeathangeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
halil direksiyon altı konusunda haklı angellara gelince var al burdan bak..! fiyatlarıda yazıyo taksit felanda yapıyolar..!
http://www.netsiparis.com/detay.asp?kod=929999008#

farma5.jpg

huskee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dostum sen ne zaman taktırdın angeli bende düşünüorum taktırmayı ama takması zor olurmu acaba bizim buralarda işin ehli usta bulmak zorda bide uyum sorunu olurmu acaba benim arabada 97 model

KaptaN55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.google-tc.com
dostum sen ne zaman taktırdın angeli bende düşünüorum taktırmayı ama takması zor olurmu acaba bizim buralarda işin ehli usta bulmak zorda bide uyum sorunu olurmu acaba benim arabada 97 model

angellar vectralarda üretim tarihine göre değişiyor...eğer ürünü alırken 97 modele uygun olanı seçerseniz sorun çıkmaz....

montaja gelince oto elektrikçisi 5 dakkada takar...vectranın farlarını söküp takmak basit...

huskee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
saolasın peki sizin farlar ne marka ne önerirsiniz? angel takınca xenon da taktırmak gerekir şimdi onu nasıl yaparım h1 mi uygun olur acaba?

KaptaN55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.google-tc.com
saolasın peki sizin farlar ne marka ne önerirsiniz? angel takınca xenon da taktırmak gerekir şimdi onu nasıl yaparım h1 mi uygun olur acaba?

benim farlar junyan...bence güzel ve kaliteli...bazı arkadaşlar sonar güzel diyecektir...aralarında şekil farkı var ve junyan daha güzel...

angel taktırınca mutlaka xenon gerek...yoksa kaza riski yüksek...

normal fardan çıkan ampüller angela uymuyor...ama zaten angela takılı ampül geliyor

emin28

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende de juyan takılı xeonda taktırdım çok güzel ışıtıyor 6000 K 500 YTL angel far 250 YTL xenonlara verdim. astramda olan orjinal xenon farlardan değişik geldiği içi pek alışamadım. yakında orjinal xenolarla değiştirmeyi düşünüyorum. 2000 model CDX bendeki, her iki kasayada uyuyor junyan.

DeathangeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
uym sorunu yaşıcanı zannetmiyorum ama taktırmak için yinede bir bilene git ben yetkili servise ön tamponu sökdürdüm sora elektirikçi bağladı tekrar kaporta bölümüne geçtik topladık arabayı belki bazı arkadaşlar abartığımı düşüne bilir ama ön tarafta tamponda air bag sensörü var yanlışlıkla airbag açtığını düşün...? kaç para olduğunu biliyonmu..? hadi açmadı iyi tarafından bakalım içerde air bag ışını yakmıcanı nerden biliyon..? veya arıza ışığı..!

sen boş ver git işini bilen bir yere servise felan en azından bir sorunla karşılaştığın zaman ekşiceğen birileri olsun öbür türlü bişey olsa kendi kendini yersin..!

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fotoraf0079tf7.jpg

hocam konu dışı ama aracınız muhteşem olmuş.sitede en beğendiğim vectra b diyebilirim.kazasız belasız inşallah binersiniz.