Vectra b2 CDX müzik donanımı

toprakozz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
onler 16.5 cm arkalar ise 13 cm tahmini 80w ile 100w civari bi degeri vardir. orjinal teybini degistirdim bu kolonlarla iyi caliyordu ama zamanla ses tatmin etmemeye baslayinca insan degistirmek istiyor.tavsiyem onlere 1 takim kompenent bagajada bas koyarsan simdilik is gorur.ama sakin ha sakin arka camin onundeki saci oval koyacam diye kesme benim gibi fiber pandizot yap cok hos durur.resim koymak isterdim ama bulamadim uye otomobillerinde var resimleri ....

önlerde bas ve tizlerden başka mid ler var. bu midler arkada yok.
midelerin çapı 10 olması lazım diye biliyorum

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
birader bende mid yok on kapilarda tiz ve bas var ust modellerde varsa bilmiyorum.benim araba GL...

toGah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.togah.com
ön kapılarda üst modellerde sanırım 3 yollu component için yer var.
çokta önemli değil.

siz arkaya 13 lük pioneerleri koydunuz.

ön kapılarada örneğin 16cm lik 1 takım iyi bşi diyorsanız infinity referance 6520cs mid takımı alabilirsiniz. 200-250 arasında fiyatı.

bunuda geçelim öncelikle ana ünite nedir. ?
bu midleri anfi ilemi besleyeceksiniz.

kendi ana ünitesi varsa mid almayın gerek yok.
anfi ile beslerseniz daha verim alırsınız.
orjinal ünite ortalama 10rms değer verse bu midler 90 rms çalar ama çalmasa daha iyi ;)

he ben anfi istemem az idare eder ses olsun diyorsanız. arkalara pioneer, önlere alpine den bi çift 16cm coaxial kolon takın en iyi öyle verim alırsınız.

kolay gelsin ;)

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pionner deh3950 var 2 tanede 13cm pionner elimde olanlar. ön kapılarada sanırım bi çift 16cm alsam iş görür. aşırı ses istemiyorum eski aracımda doyuma ulaşmıştım :D zaten ne war ne yok sattım elimde bunlar kaldı..