vectra b'ye park sensörü takılır mı ?

irfan_1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
park sensörü takılabilir belkide kendiliginden kararan dikiz aynası takılır mı?fiyat konusunda bilgi rica etsem.
lütfen uzun yollarda özellikle beyaz far kullananlar birde uzunları yaktıgı zaman ben baya kulak çınlatıyorum.lütfen önde giden veya karşıdan gelen araçlara saygılı olalım lütfen..

MaX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
park sensörlerinin bazılarında kararan dikiz aynası var ama fiyatları biraz fazla bence

m_yerli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.onlinemeqan.com
http://urun.gittigidiyor.com/Cyclone-New-SENSOR-PLAKASI-Park-Sensoru-341486_W0QQidZZ3559374

arkadaşım burdaki ürün senin işini görür hem de fazlası ile
ayrıca tampon delmene de gerek yok kendin ile takabilirsin bunları

http://urun.gittigidiyor.com/ModaCar-Deso-Ekranli-Sesli-Park-Sensoru-341436_W0QQidZZ3069950

bu da tampon için olanı eğer köşeleri de görsün dersen al kafana göre kendin tak ya da gotur bi elektrikçiye sana 10 dk da takar
ayrıca tamponun renkli ise dikkatli bir şeklde boyanırsa daha hoş duruyo

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Arkayı gösteren ekranlı kitler sağlıklı oluyo mu acaba ve marka-fiyatları hakkında bilgisi olan var mı?

csoft

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.csoftcomputer.com
Aklıma geldi...

Bu park sensörü aklıma geldi bu gün yol giderken cep tel le park sensör ekranının resmini çektim... bu 100 - 130 ytl arası olan sensörler

2.jpg

Kararan dikiz aynasına gelince valla dostlar onda bir elektrik olayı yok aynanın yapısallığı ile alakalı bu yüzden neden olmasın parçacılara bir sormak lazım...

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bnce ekrana gerek yok ekran olcaksa madem kameralı olsun sesli bnm için uygundur

mayday

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım benim vivarom var ben kendim taktım ve çok memnunum gittigidiyordan aldım fiatıda 90 ytl ama biraz daha ii birşey istiyorsan 150 ytl civarında