Vectra c 2.0 dtı Kullanıcılar Lütfen YArdım!!

Hangi Araç Daha Kullanışlı

• Kullanılan toplam oy
    38

CanHasan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2.0dti

bakımları aksatılmamış hor kullanılmamış 2.0DTI sorun çıkarmaz. Anlayamayan yada yapamayan ustalardan dolayı böyle oluyor bence. DTI motorun mazot pompası hassas bu doğru dikkat etmek gerekiyor. Dikkat etmedikten sonra bütün dizel motorlar sorunlu olur soğutur.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectrada dizellerde başarılı olan motor 1.9cdti motor.. 2.0 ve 2.2 dti lardan ben araştırdım hayret ilk defa burda sıkıntılı olduğunu duydum başka forumlarda çok meth ediliyor ısuzu motorunun dayanıklılığı sağlamlığı falan.. bilhassa 2.2 dti ın bir ekonomisi yok ama chipledinmi 150 beygire kadar çıkıyormuş ve gayette performanslı imiş..

benim araştırmalarım sonucu bu dti motorlu vectralardaki sıkıntı şanzıman sıkıntısı tiptironik şanzımanlarda 2 den 5 e atlama sorunu varmış ve çok sık yaşanan bir sıkıntı imiş..

Qabus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.9cdti lardada şanzıman sıkıntısı varmış galiba

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o konuda bir şey duymadım ama 2.2 dti larda manuel alın dedi bir kaç ustam birde chip yap dedi o araba tadından performansdan yenmez dedi.. yakışıda azalıyormuş chipledinmi. bende bir ara fena 2.2 dti lara takmışdım.. kırsal mazotta sorunsuz çalışmasıda bu motorların artı bir avantaj tabi kırsal kalmadı artık ..

yalçın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vectra dizellerden memnun olana henüz denk gelmedim.
abicim öyle deme 400 000 450 000 km yapmış arabalar sorun çıkaranlar bu arada ben çok memnunum
o memnun olmayanlar varya abi servis yada uzman kişilerin fıatlarını beğenmeyip apaçilerin eline düşüp nerdeyse arabada ellenmedik yer bırakmayan ve canına okuduktan sonra düzeltmek için uğraşan kesim hattaa pompaya elcik takarak sabahları çalışmasını elle pompalayarak yapan kesim oysa alman demiş kitapçığında pompa enjektör elletme servise yada uzmana baktır diye ama nafile

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abicim öyle deme 400 000 450 000 km yapmış arabalar sorun çıkaranlar bu arada ben çok memnunum
o memnun olmayanlar varya abi servis yada uzman kişilerin fıatlarını beğenmeyip apaçilerin eline düşüp nerdeyse arabada ellenmedik yer bırakmayan ve canına okuduktan sonra düzeltmek için uğraşan kesim hattaa pompaya elcik takarak sabahları çalışmasını elle pompalayarak yapan kesim oysa alman demiş kitapçığında pompa enjektör elletme servise yada uzmana baktır diye ama nafile

aynen araba ucuzladıkça alıcı kesmide düşüyor ama araba düşmüyor aracın belli bir kalitesi standartı var alan kişi araç ucuz olduğu için sanıyorki hallederim ama bakım vakdi geldimi gerçeklerle yüzleşiyor servis 400-500 tl dedimi misal adam one ya off diyor bakıyorki aracın masrafları maliyetli boyundan büyük sokak arasındaki kendi eski doğancı şahinci ustasına götürüyor ömrü boyu dizel motor görmemiş heleki opel vectra gibi bir araca bakmamış ustalar aracın üstünde eğitimlerini veriyorlar bunuda yaparken aracı mahvediyorlar test alanı gibi kullanıyorlar..

6868

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende Aldım DTI 2.0 Vectra C 118bin Km de Orjinal Performans benzinliyi aratmıyor kalkış ağır gerisi Muhteşem Denildiği Gibi Oynanmış Opel Dizeli çok baş ağrıtıyor
Bakımlı Bulunursa Neden Alınmasın Benim 2 ci Dizelim Bu Yakıt Gazlı Vectra 2.0 Gibi Hatta Daha Düşüyor Kullanıma Bağlı
En Azından Orjinal Gazı Ayrı Benzin Ayrı Dert Olmuyor Bidaha Benzinli Zor Alırım