Vectra C 2.2 GTS Manuel

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bahadır arkadaşım içimi okumuş, tamamıyla haklı kelimesi kelimesine. Bir insan tonla para bayılıp sıfır motor yaptırdığı arabayı satmaz, kıyamaz. Kafasındaki tek düşünce, motoru çalışır hale getirip öyle elden çıkarıvermek, malum emaneten yapılmış bir motor. Dıştan bakınca da arabanın orjinal olan neyi var neyi yok ezip geçilmiş. Ufak tefek masraftan kaçınan insan ağır bakımları da yaparken emin olun ki masraftan kaçarak yapar, bu da size çok sağlam yük olur. Vectra almak bu kadar ucuz olmuyor, 96 model CD yi 17bin liraya sattı yakın zamanda bir arkadaşım. 20bin lira gibi rakamlara bakmanız gerekecek, onlara bile çok ince ayrıntılara takılarak bakın.

Furqann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok teşekkür ederim arkadaşlar gerçekten bilgilendirdiğiniz için sağolun. ben artık neye bakıyım bilmiyorum ne tavsiye ediyorsunuz ? nasıl bir araba yani model olarak

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kullanım şartları, istenilen özellikler, ekonomi, güç, güven, verilen paraya hakkını verebilecek bir araç olması, vs göz önüne alındığında peugeot 2000-2004 model full ve dizellerini tekrar öneriyorum ben..

Furqann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kullanım şartları, istenilen özellikler, ekonomi, güç, güven, verilen paraya hakkını verebilecek bir araç olması, vs göz önüne alındığında peugeot 2000-2004 model full ve dizellerini tekrar öneriyorum ben..

Dizel olması şart mı peki ? benzinli olanları aynı atiklikte olamaz tabi ama beklentilerimi karşılayabileceğini düşünmüyosunuz sanırım ? Bir de 307 demiştiniz sanırım. özellikle şu modeli al diyeceğin bişey var mı ? baya bi seçenek var çünkü bu 307 de. xt-xr-pack-look çok fazla yani.veya sahibinden üzerinden şu olabilir diyebileceğin bişey varsa bana çok yardımcı olmuş olursun.

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel kardeşim bahadırın dediği çok doğru bende motor yaptırdım ve de için de krank yok bu halde bile ben 6.000 tl para verdim burda da paylaştım 3.000 tl ye cdx in motoru gerçekten toplanmaz. 20 - 21 bin tl yi gözden çıkartabiliyosan daha temiz cdx ler var ben 2-3 günde bir bakıyorum sahibinden.com'a orda çok var. bende bi ara kendi arabamı satmayı çok düşündüm ama mert kardeşimin dediği gibi yeminederim satmaya kıyamadım çünki motoru yaptırdık. bu adam motoru başdan sağma toplamış ve elden çıkarmaya uğraşıyo alanın başı ağrır. cdx te seni güç olarak tatmin eder...

Furqann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel kardeşim bahadırın dediği çok doğru bende motor yaptırdım ve de için de krank yok bu halde bile ben 6.000 tl para verdim burda da paylaştım 3.000 tl ye cdx in motoru gerçekten toplanmaz. 20 - 21 bin tl yi gözden çıkartabiliyosan daha temiz cdx ler var ben 2-3 günde bir bakıyorum sahibinden.com'a orda çok var. bende bi ara kendi arabamı satmayı çok düşündüm ama mert kardeşimin dediği gibi yeminederim satmaya kıyamadım çünki motoru yaptırdık. bu adam motoru başdan sağma toplamış ve elden çıkarmaya uğraşıyo alanın başı ağrır. cdx te seni güç olarak tatmin eder...

Teşekkür ederim kardeşim.onu eledim zaten adına bir çizik çektim :) ve evet dediğin gibi cdx temizini bulmak zor ama gerçekten temizleri var tabi adamların anlattığına göre temiz olanlar var. performansını biliyorum benim vectranın motor %50 altında olduğu halde beni çıldırtıyordu bunu çok iyi tahmin ediyorum. :rakir:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-temiz-saglam-bakimli-opel-vectra-133893610/detay

Misal bu araba aradım görüştüm kendisiyle araçta ne boya nede değişen var hiç biryerinde bir parmak boya yok diyor.ve km de mükemmel. bu araç alınabilir mi ne dersiniz ? Deri veya sunroof yok çok istiyorum özellikle sunroof ama napalım artık. Veyahut sizlerin bildiğiniz gördüğünüz varsa link olarak atabilirsiniz.2.0 cd 2000 veya üstü de olur sunroof olanları baya var çünkü.
Şimdiden teşekkürler.

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
Furqann gözünü seveyim, imzandaki resmi küçült kotam bitti ya :)

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Furkan arabayı alma amacını sormayı unuttum ben sana, hani genç adamsın yol tutuşu iyi, bastığında sürüşten zevk alacağın bir araç istiyosun tahminim. Neden safkan volvolara bakmıyosun? 850-T5 , S70-T5, S40-T4 gibi araçlar var 200-225 beygir arasında, %50 motorlu vectra bile senin hoşuna gidiyorsa, sanırım bayıltır bu araçlar seni :)

Örnek olarak hoş görünen bir S40 T4, boya takıntınız olabileceğini düşüntüm tabi ancak görüntü itibariyle örnek olarak atıyorum :)
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...-arac-200-by-orjinal-sanruflu-132252761/detay

Son düzenleme:

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Teşekkür ederim kardeşim.onu eledim zaten adına bir çizik çektim :) ve evet dediğin gibi cdx temizini bulmak zor ama gerçekten temizleri var tabi adamların anlattığına göre temiz olanlar var. performansını biliyorum benim vectranın motor %50 altında olduğu halde beni çıldırtıyordu bunu çok iyi tahmin ediyorum. :rakir:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-temiz-saglam-bakimli-opel-vectra-133893610/detay

Misal bu araba aradım görüştüm kendisiyle araçta ne boya nede değişen var hiç biryerinde bir parmak boya yok diyor.ve km de mükemmel. bu araç alınabilir mi ne dersiniz ? Deri veya sunroof yok çok istiyorum özellikle sunroof ama napalım artık. Veyahut sizlerin bildiğiniz gördüğünüz varsa link olarak atabilirsiniz.2.0 cd 2000 veya üstü de olur sunroof olanları baya var çünkü.
Şimdiden teşekkürler.

Sol ön farda bir problem var, sadece far hasar almış da olabilir, ama yerine tam oturtulamamış, tırnakları %99 kırık.

Arka tampon da biraz açık duruyor, net fotoğraf yok. Bakmak gerek. Fotoğrafların çözünürlüğü çok düşük anlaşılmıyor.