Vectra C El Yapimi Ledli Stop

06BB0504

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
burak normal aydılatma ışığı yeterli olmuyor mu burak?
normal aydinlatma isig yeterli oluyo ama bildigim kadariyla plasma tacho larda ampuller kendi icinde oldugu icin aydinlatmayi acmak icin ayri bi dugmesi oluyo ve icerdeki aydinlatmanin isiklarini azaltip cogaltma dugmesi de kullanilamiyo diye biliyorum...

06BB0504

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
burak ayrı bi düğmesi yok sadece içindekı sarı ampul yerıne opc lerdeki beyaz ampullerı takman yeterlı tacho ile birlikle ampulde değişiyor.

Bu arada senın araba içinde bu tip krom sis çerçevesi var diye biliyorum burak bi araştır istersen
abi o zaman bunlar plasma tachodan farkli. sadece gostergenin icindeki kagit degisiyo bi de ayrica beyaz led takiliyo. simdi anladim :)

abi signum da var ama o da sizinkiler gibi guzel degil. sadece sis farinin etrafinda krom halka var. bi de sis farinin yanlarinda kalan kisim pek hosuma gitmiyo...

Opel-signum-03-1024.jpg

06BB0504

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
burak sis çerçeve olayında bende varım biraz para kazanıyım yazılım işinide beraber hallederiz
abi sen zaten nikelaji seviyosun :) guzel bisey olsa olabilir aslinda ama signum daki orjinalini pek begenmiyorum. aslinda kendi kafamiza gore sislerin etrafina halka yaptirabiliriz...

selim çakır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamam burak nikelajı iyi ustam var orada yaptırayım opak taydım seni aradık yunus sağolsun aracın işlerini halleti yardımları için kendisine çok teşşekür ediyorum.