vectra c için indash çerçeve temin edilir...

mvk0571

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra c için indash çerçeve temin edilir...

fotodaki resim benim aracımda olan teyibin çerçevesidir. ben ankaradan almıştım ama şimdi bir arkadaşım bu işi yapıyor. çerçeve gövde rengine aynı şekilde boyanıyor ve orjinal gibi oluyor. ihtiyacı olan varsa 60ytl ye temini mümkündür. bilginize...

http://imageshack.us

K

kutlay1

Bilgi Girilmemiş
dostum paneldeki lcd mi ne taktırdın ,kaça taktırdın öğrenebilirmiyiz ve o açıdan seyredebiliyormusun?

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir zamanlar çok aradım fakat bulamamıstım ankarada..sonrada vazgeçtim sistemden.Sen nerden aldın ankaradan..

Terror_Squad

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hos olmus...Vectra C alırsam görüsürüz seninle bu konuyu....((-:

mvk0571

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar teyibim ldc değil. necvox 9690 dır. göz ucuylada olsa arada bakıyoruz canım:):):):) çerçeveyi binbir zahmet ve rica ile 100ytl ye yaptırmıştım. :( ama şimdi bir arkadaşım var o bize yardımcı olacak. benden size duyurması takdiri sizden...

saygılar...

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu çerceveyi corsac ,astrah,vectra c kullanıyor malum teypleri aynı.

fuataydin28

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş merhabalar dvd izleme olanağı varmı ayrıca sana toplam maliyeti nedir bunun sistem hakkında bilgi verirmisin ben almayı düşünüyorum ama ne alacağımı bilemiyorum yardımcı olursan sevinirim

mvk0571

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fuataydin28' Alıntı:
kardeş merhabalar dvd izleme olanağı varmı ayrıca sana toplam maliyeti nedir bunun sistem hakkında bilgi verirmisin ben almayı düşünüyorum ama ne alacağımı bilemiyorum yardımcı olursan sevinirim

arkadaşım necvox 9690 da cd-dvd-mp3-vcd yani aklına gelebilecek bütün cdleri çalan bir özellik var artı tv tabiki. aşağıdaki linkten bana ne kadara mal olduğunu görebelirsin. çerçeve konusunda ise siteye yazdığım gibi yardımcı olurum...,

http://www.hepsiburada.com/productDetails.aspx?categoryid=26074&ProductID=otessedva9690

alper_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3 milyara yakın birşey helal olsun herkes taktırmaz ama çok güzel güle güle kullan maşallah