vectra c iklim kontrol düğmesi sorunu

erayerdem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizde de 2004 vectra c elegance vardı. aynı sorunu yaşamıştık. hatta bazen fanı hiç açamıyorduk. iki kere garantiden kontrol paneli ve bir kere termostat değişmişti. sanırım kronik bir sorun bu

Son düzenleme:

sondelta

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende de 2003 vectra c var aynı sorun benim aracımda da var ben sadece benim ki böyle sanıyodum demek ki herkesin aynı şimdi rahatladım fakat canım sıkıldı, sanırım çareside yok

zzr13

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar benimde 2 ay onceye kadar vectram vardı aynı sorun bendede vardıı kafasına gore takılıoduu elektrikçiye goturdum halletti normal çalısmaya basladı açıkcası tam hatırlamıyorum ne yaptıklarını ama ya düğme deyişmişti ya da içindeki aparat öle 400 ytl fln da tutumadı ufak bir meblaya 2 dakıkada halletmislerdi bence bi elektirkçiye veya ustanıza gösterin (yaptırdıktan sonra 1.5 yıl kullandım bidaha tekrar etmedi)

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Bahsettiğiniz düğmeler bunlar sanırım. Bu çevirmeli butonlar.
Bunlar sonsuz tip buton sanırım. Başı sonu yok çevirdiğiniz kadar dönüyor.
onun arkasındaki yapıya bakmak gerek. eger çevirince temas eden yaylı kontak grubu vs varsa onu elden geçirmek gerek.
Yok sensör varsa arasına toz kir vs girmiş olabilir. Aynı benzer sistem bilğisayarınızın maus üzerindeki sayfa yukarı aşağı topunda var. merak eden varsa önce mausunu açıp inceleyebilir çalışma mantığını. Sonra klima paneline bakar.
Her halükarda el işçiliği ile yapılacak bir iş.

product_vectra_c_lueftung.jpg

Son düzenleme:

MKAYA2004

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bende bazen düğmeye basıyorum auto ya çalışmıyo ancak bazen kendiliğinden çalışıyo bazende çalışmadığı zaman arabanın kontağını açıp kapatıyorum öyle açılıyo buna benzer sorunu olan varmı?

MKAYA2004

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bilgisi olan varsa 05052216327 ararsa sevinirim

0111002002

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracımı aldığımda aynıı sorun bendede vardı. Söktüm WD-40 ile temizledim sorun kaç aydır yoktu. Şimdi ara sıra yine yapıyor,tekrar temizleyeceğim ;)