vectra c klima fanının devreye girmemesi

caglar885

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı akşamlar arkadaşlar 2004 vectra elegance aracımın klima fanı devreye girmiyor klima kontrol paneli çalışıyor komutları alıyor fakat ne soğuk nede sıcak hava gelmiyor tüm siğortalarını kontrol ettirdim sıkıntı onlarda görünmüyor arıza tespit cihazı bağlandı ve B0195 Fan motoru düşük voltaj diye bir hata verdi bu arızayla ilgili veya buna benzer bir arıza yaşayıp atlatmış arkadaşlarım bilginize ihtiyacım var aydınlatırsanız sevinirim saygılar..

cagatay87

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı akşamlar arkadaşlar 2004 vectra elegance aracımın klima fanı devreye girmiyor klima kontrol paneli çalışıyor komutları alıyor fakat ne soğuk nede sıcak hava gelmiyor tüm siğortalarını kontrol ettirdim sıkıntı onlarda görünmüyor arıza tespit cihazı bağlandı ve B0195 Fan motoru düşük voltaj diye bir hata verdi bu arızayla ilgili veya buna benzer bir arıza yaşayıp atlatmış arkadaşlarım bilginize ihtiyacım var aydınlatırsanız sevinirim saygılar..

fan motorunu kontrol eden kademe devresi var,goğüsün içinde,sökün soğuk lehimleri yenileyin,soketi iptal edip direk lehimleyin.
Geçmiş olsun

cagatay87

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eyvallah hocam yardımın için teşekkür ederim teferruatlı bir işmidir maliyet falan neye patlar bize

eğer dediğimi yaparsanız bir oto elektrikçisi maks 100 tl alır.Modülün çıkması 200 tl civarıdır.
değişimine gerek duymuyorum ben.