veCtra (C) LPG Taktırma

LPG'yi sizce ne yapayım

• Taktır dahada az yaksın

Oy: 32 61.5%
  • Boşver sen onu sat

Oy: 20 38.5%

• Kullanılan toplam oy
    52

horizon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anlattgına göre ve anti lpg ci olarak ben olsam taktırmazdım. o paraya benzın alırım daha iyi cunkı fazlada bınmıyormussun + olarak stepne bagajda cok gıcık duruyor sınır olurum ben öyle işe

aynen katılıyorum o parayla kaç litre benzin alabileceğine ve ne kadar zamanda amorti edeceğini düşün( benzinli daha güvenli)

rubi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabaya uzun süre binmeyi düşünüyorsan taktır.. değiştirme fikrin varsa hiç uğraşma..

ericexxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Lpg Takilabilir

Eğer arabayı satarken Lpg li olarak daha fazla fiyata satılabiliniyorsa bene taktırmanın bir mahsuru yok.Nasılsa arabayı satarken lpg li olduğu için değerinden daha fazla satıyorsun böylece lpg taktırma parasını buradan çıkartıyorsun.Ödemediğin benzin paralarıda sana kar kalıyor.

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende lpg konusunda kararsısım arabam 2004 astra. atiker ile BRC arasında gidip geliyorum. yıllık ortalama 5000-6000 km yapıyorum sizce LPG ye gerek varmı değermi.

LPG taktırmadan önce neden bakım gerektiriyor. arabamın bir sorunu yok

B

bülent58

Bilgi Girilmemiş
dinçer ve mustafa hiç gerek yok bence sen bile değermi diyorsun benzine devam derim,kapalı otoparka giremiyorsun,araç arkasında hali hazırda patlamaya hazır bir tüp olcak,kazada allah göstermesin çok tehlikeli,bunları göze alarak bir daha düşün derim

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anti-lpg ciler iş başında:D

bomba+kapalı garaj

geciniz bu işleri ALLAH aşkına....
hiç biriniz lpgli araba bile sürmediniz adım gibi eminim bundan....

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeni yasal düzenleme de sıralı sistem lpg li araçlar kapalı otoparklara girecekmiş. fakat nenüz yürürlükde değil.

ben tehlikesinden korkmuyorum sadece yılda 5000-6000 km yapan bir araca lpg takdırmak doğru olurmu. sonuçda 1500 ytl var ipin ucunda

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biz şunu diyoruz taktıracak arkadaslara
bencede öyle yanii yılda 10.000 km den aşşagı yol yapıyorsanız aklınızın ucundan bile gecirmeyin...
gerek yok.

alpasch

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biz şunu diyoruz taktıracak arkadaslara
bencede öyle yanii yılda 10.000 km den aşşagı yol yapıyorsanız aklınızın ucundan bile gecirmeyin...
gerek yok.

buna tam olarak katilmiyorum...

arabanin degeri 20milyarsa ve lpgli satarken 21milyara gidiyorsa zaten lpg farki satarken cikiyor..

yanina sürdügün km basina kar kaliyor...

yani burda en azindan öyle, lpgli arac normale göre en az 1000-1500 euro daha pahali oluyor

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok Alper hocam bizim burdada lpg li araç prim yapmaya başladı kabul ama gene tutulmuyor.
neden insanlar kendileri alıp taktırmak istiyorlar.
en azından ben hep onu göz önünde bulundurdum.
hııı acık ve net söylüyorum benzinli araba alırsam gene gene, taktırırım.(spor araç hariç tabiki) ister az yol yapıyım ister fazla;)