veCtra (C) LPG Taktırma

LPG'yi sizce ne yapayım

• Taktır dahada az yaksın

Oy: 32 61.5%
  • Boşver sen onu sat

Oy: 20 38.5%

• Kullanılan toplam oy
    52

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
patriot22' Alıntı:
sen o sıstemın zararını yaza dogru gorursun.bence hata yapmıssın.bu arada bende samsundayım.bendede vectra var.ve asla Lpg taktırmam
niye yaz aylarında lpg zararmı vermeye başlıyor lpg nini böyle bir özelliğimi var varda benimmi haberim yok sen taktırmazsan taktırmazsın bu kimseyi baglamaz.Ayrıca kimsed zarar görmüyor tek ve olacak zararını söylüyeyim sana yag miktarı fazlalasıyor yanii bakımda 1 yerine 3 litre yag ekleniyor tek sorun bu ve başka hiçbir sorun yasanmıyor lpg de emin oll;)

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
LND' Alıntı:
niye yaz aylarında lpg zararmı vermeye başlıyor lpg nini böyle bir özelliğimi var varda benimmi haberim yok sen taktırmazsan taktırmazsın bu kimseyi baglamaz.Ayrıca kimsed zarar görmüyor tek ve cık zararını söylüyeyim sana yag miktarı fazlalasıyor yanii bakımda 1 yerine 3 litre yag ekleniyor tek sorun bu ve başka hiçbir sorun yasanmıyor lpg de emin oll;)

+1987

teray

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi Bir Tedbir...

Arkadaşım ,
Devir ekonomi devri bence iyi bir karar alıp uygulamışsın...
Kazasız sürüşler...
TRAFİK İŞARET VE İŞARETÇİLERİNE UYALIM, UYMAYANLARI UYARALIM :cry:

ercakmak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayirli Olsun

Bence Hiç Bir Sorun Yaşamazsin..
Hem Hesapli Hemde Iyi Bir Marka Taktirmişsin..
Hayirli Olsun... Kazasiz Belasiz Kullan..

Bende Eski Sistem Var.. Yaklaşik 2 Yildir Kullaniyorum... Ufak Tefek Sorun Hariç Bir şey Yok...

mstbas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şu anda şeytan kulağına herhangi bir prob yok ama yaşarsam emin olun foruma yazacağım yarınn yaklaşık 600 km ş. dışına gideceğim
bilgileri sizinle paylaşıcam ....

mstbas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada samsunlu arkadaş eğer tanışmak ve aracın performansını görmek istersen buluşabiliriz
ben gazi cad. de esnafım

tahtaravalli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun güle güle kullan bende arabama taktıralı yaklaşık 3 ay oldu ve hiç bir problemle karşılaşmadım.hatta hava soguk oldugunda (-10 ) bile 2 .kez marşa basmadım.Hep ilk marşta çalıştı.Yaklaşık 5000 km yol yaptım.Lpg yi eleştiren arkadaşlar performantaki kayıptan söz ediyolar ama 100 bg lik bir araçta 2 bg devede kulak kalıyo ekonomisinin yanında.İlk taktırdıgımda ben de kuşkuya düşüp basmıştım arabama ve 180 i rahat görmüştüm.

emperor05

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vectra 1.6 GL var bende LPG taktıralı 3 ay oldu 17.000KM yol yaptım.Hiçbir şekilde arıza vermedi.Yakıtım yarıya düştü, performansım değişmedi.Pişman olursun diyen arkadaşlar Avrupadaki uygulamalardan haberdar değiller sanırsam.Bizde LPG li arabalar otoparka alınmazken İtalyada kimi şehirlere BENZİNLİ ve DİZEL araçlar giremez sadece LPG ye müsade var.BEn hep söylüyorum yeni sistem sıralılar benzinliden daha güvenilir.Ayrıca daha 1 saat önce Megane II ile kapıştık sonuç belli zaten.LPG de kesinlikle değişen bişey yok...

flybird

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mstbas' Alıntı:
Şu anda şeytan kulağına herhangi bir prob yok ama yaşarsam emin olun foruma yazacağım yarınn yaklaşık 600 km ş. dışına gideceğim
bilgileri sizinle paylaşıcam ....
şehiriçinde en son ne yaktı?