Vectra C Ön koltuklar ısıtmıyor :(

burakdoker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Düne kadar çalışan ısıtmalı koltuklar artık çalışmıyor. Her zaman aracı stop etmeden kapatır ve aracı çalıştırmadan açmazdım ancak dün unuttum ve aracı o açıkken çalıştırdım ve artık ısıtmıyor.
Bagajdaki sigortaları da kurcaladım, değiştirdim ama hareket yok. Bu arada ısıtma düğmesinin ışığı normal çalışıyor.

teoman477

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sorunun koltuk ısıtmayı acık unutmakla bir alakası yok. çünkü marşa bastığınız anda araç; koltuk ısıtma, fan, cam buz çözücü gibi tüm elektrik yükünü o anlık devre dışı bırakıyor. araç çalışırken kontağı sonuna kadar çevirdiğinizde marş motoru devre dışı olmakla beraber fazlalık elektrik yükünü devre dışı bıraktığını görürsünüz. düğmedeki ışık yanıyorsa problem büyük ihtimalle koltuktaki ısıtıcıdadır. bir temazsızlık vardır. işi bilen bir döşemeci veya serviste koltuk kumaşları çıkarılarak bakılmalı.

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sigortalarının bagajda değilde sol ön iç taraftaki kutuda olduğunu sanıyorum.kitapçığınız varsa rahatlıkla bakabilirsiniz sigorta konumuna.atmamış olsa bile çıkarıp takmanız çalışmasını sağlayabilir

burakdoker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kitapçıktan buldum zaten sigortaların yerini. Ama aklıma koltuk doluluk sensörü geldi belki de ondandır. Bir de onu kontrol edeceğim.