Vectra C Opc Line

06BB0504

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tek kelimeyle super olmus gule gule kullan. bi de 3.stop lambasinin kirmizi olan kapagini karartilmis olanla degistirirsen arka taraf tamamen super olcak ;)

GKNNLBNT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
süpr olmusta yuvarlak egsoz ucu pek olmamıs sanki güle güle kullan kazasız belasız cezasız günler . . .

gh912

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tek kelimeyle super olmus gule gule kullan. bi de 3.stop lambasinin kirmizi olan kapagini karartilmis olanla degistirirsen arka taraf tamamen super olcak ;)
dogru söylüyorsn ama anladıgım kadarıyla 3. syop lambasını cıkarırken kanırtma yapıyorlar işin acıkcası kıyamıyorum arabaya

gh912

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
süpr olmusta yuvarlak egsoz ucu pek olmamıs sanki güle güle kullan kazasız belasız cezasız günler . . .
teşekkür ederim ama egzost uclarım oval tam yuvarlak değil.belki resimlerden öyle görünüyor.egzost ucu cok göreceli birşey ucu takarken 10 tane model denedik büyüklü küçüklü en sonunda buna karar verdik.

gh912

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
seninkide opc line galiba resimlerle opc lineları cogaltalım derim ben.vectra c lerde fazla opc line yok ne yalan söyleyim:) olmamasıda iyi oluyor dogrusu.

06BB0504

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cikartirken kanirtiyolar mi tam bilmiyorum. ben eski vectra da sinyallere ve 3.stop a siyah film cektirmistim guzel duruyodu tek fark orjinalinden bi ton koyu duruyodu ama benim 3.stop seffafti kirmizi degildi fakat cok etkilemez heralde. bence egsoz uclarin super duruyo cok orjinal gozukuyo hatta orjinalden daha guzel duruyo kiskandim valla :D dogru soyluyosun opc line fazla bulunmuyo ama olmamasi daha iyi. az olan her zaman degerlidir ;)

06BB0504

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eski arabadaki stoplarin filmli hali iste boyleydi
img0576lr8.jpg

gh912

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş 3.stop filmli cok güzel duruyormus.resmi görmem iyi oldu kesin yaptıracagım şimdi